Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 9548 komentarzy

Klub RUCH NARODOWY na NE

Marek Kajdas - "zlikwidować obozu narodowego nikt nie zdoła: nie jest on wyrazem, ani jakiejś doktryny, ani jakichś partykularnych interesów; wyrasta on z istoty narodu, jest organizacją narodowego ducha i gdy naród żyje, on zginąć nie może"

Nie głosujcie na komitety, partie, kandydatów NEW WORLD ORDER!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NWO to cała nasza scena polityczna, oni są wszędzie, ale niewątpliwie po 2007 roku, zwłaszcza po 10 kwietnia 2010 widać że jedynie PiS jeszcze walczy z new world order. Głosujmy zatem na PiS! Istotne jest na kogo z list PiS...

Tym bardziej został w puli tylko PiS skoro Prawica Marka Jurka (wzmocniona innymi partiami, organizacjami, scaleniem z Ruchem Przełomu Narodowego) nie zdołała zarejestrować list w całym kraju. Dlaczego to inna sprawa, ale innym się jakoś udało, podołał nawet "Sierpień80". To jednak jest lobbies które katolicy, ani patrioci nie mogą wspierać, za dużo mają powiązań dziwnych. Nowej Prawicy też nie polecam, niewątpliwie ich PKW skrzywdziła, ale czy mieliby szanse na 5%? Nie. Na Węgrzech ludzie głosowali już nie na małe kanapy, ale na jeden FIDESZ który dosłownie zmiażdżył lewicowych bezbożników nwo. 
 
Klasyczny new world order to już nie tylko PO z SLD, ale i Palikoty. Bardzo sprytnie maskują się renegaci z PiS pod nazwą PJN, pomyślałby kto - aniołki chrześcijańskie towarzyszki Kluzik. Czuć masonerią, ponadto dziwne wsparcie WSI, dziwne towarzystwo, zalecam unikać. To do tego tylko chrześcijańska poza podobna do tej jaką przez dekadę posługiwało się PO, a wcześniej UD-UW, bo uważali się przecież z towarzyszem stalinowcem Geremkiem itd itp za chrześcijan. W klubie parlamentarnym UD był i sam Michnik, toć wzorcowy chrześcijanin. To są Ojcowie Założyciele PO. Michnikowszczyzna, najgorsza zaraza III RP i całego świata. Nazywam to w uproszczeniu NWO. 
 
Nie głosujmy na nich, nie głosujmy na NEW WORLD ORDER; to sekta, wrogie nam lobbies, zagrożenie, oś zła przy którym nazizm z komunizmem (ich dzieci) są dopiero żłobkiem, przedszkolem. Dopiero teraz będzie jazda, zanosi się na próby zmniejszenia ludzkości o całe miliardy ludzi. Polaków też ubywa. Wspomniałem poprzednio o tzw CHEMTRAILS. Jak nazwać taką zbrodnię? Metod mają dużo więcej. Jak nazwać nikczemne dążenie do dominacji, kontroli totalnej i docelowo globalnej? Mamy być jak owce i konie robocze, a niezdatni do użycia będziemy likwidowani, średnia życia spadnie dla "plebsu" żeby nie korzystali z systemu jako jednostki "zbędne" już. Za to tacy jak rzekomy profesor Bartoszewski będą żyć wiecznie po 100 lat wyzywając nas od bydła jak w Talmudzie. 
 
Głosujmy na PiS, ale na kogo na owych listach? To jeszcze do dyskusji do ciszy, później należy samodzielnie szukać informacji. Głosujcie na praktykujących szczerze z oddaniem katolików, to bardzo ważne kryterium. 
Warto sprawdzić posłów PiS ubiegających się o reelekcję w serwisie LATARNIK.INFO
 
 
Polecam też apel o modlitwy i dzisiejszy (choćby wieczorem) post w intencji dobrych wyborów. Polonia pisze o tym na NE, warto zajrzeć, skomentować, polecić na FB.
 
 
Akcja jest oparta na projekcie m.in Księdza Małkowskiego - Krucjata Różańcowa za Ojczyznę
 

"Dodaj swoją modlitwę „dziesiątką” Różańca w intencji odpowiedzialnego wyboru parlamentarzystów

Zachęcamy do zaangażowania w modlitwie w intencji odpowiedzialnego wyboru parlamentarzystów. Dodatkowa Tajemnica Różańca Świętego dodana do modlitwy w intencjach Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę niech będzie naszym wkładem  w walkę o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii przez te ostatnie dni przed wyborami, gdy w sercach i sumieniach milionów Polaków dokonuje się wybór tych, którym powierzymy odpowiedzialność za sprawy Ojczyzny na kolejne 4 lata."

 
I kwestia postu. 
 
 
Zatem do dzieła, należy zachęcać ludzi do ruszenia tyłka z domu i głosowania nawet jeżeli pogoda będzie pod psem. PiS może wysoko wygrać, może uzyskać ponad 230 mandatów do samodzielnych rządów (koalicjantów brak) tylko przy rekordowej frekwencji. Sam prognozuję wynik 44% mandatów dla PiS, czyli w okolicach 40% poparcia. Tyle miało mniej więcej PO w 2007, podobnie AWS, na Węgrzech FIDESZ znacznie więcej. To zatem możliwe. Wszystko zależy od nas, uczciwość wyborów będzie mam nadzieję dopilnowana w liczeniu głosów, ogłaszaniu wyników. Oby tak było. 
 
Potrzebny nam CUD jak w 1920 roku. Prośmy Boga o pomoc, o łaskę, o miłosierdzie dla nas i Polski, Narodu Polskiego całego, nie tylko dla katolików. PiS może wygrać wysoko tylko CUDEM, niech się więc stanie CUD!!! Pod tekstem rozważajmy ostatnie akcje, newsy, sondaże i konkretne kandydatury z list PiS. Podczas ciszy wyborczej można wzywać do pójścia na wybory, to nie jest zabronione. 
 

 

KOMENTARZE

 • @Polonia
  500 na szerokość chyba może być. Wybacz, ale musiałem po swojemu napisać, do niektórych może dotrze że PO to nie tylko siła antykatolicka, ale sekciarze new world order. Czytają o tym na Onecie ;)

  Moim zdaniem od Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę można zacząć tworzenie w pełni katolickiego ruchu społeczno-politycznego, ale wątpię żeby organizatorzy na to poszli. Cóż, zatem inaczej, ale jak?

  Proszę podawać polecanych kandydatów z list PiS wraz z namiarami, linkami i błagam bez filmów youtube, grafik za wielu, bo zatka się wątek jak zwykle.

  Zapomniałem o czymś. Wyjątkiem spoza PiS jest Romuald Szeremietiew kandydujący na senatora w okręgu 54. Szczerze Go polecam wyborcom z tego okręgu i jest wyjątkowo LEPSZY od kandydatki PiS. Wyjątki to wyjątki :)

  Burczy w brzuchu, skutek uboczny postu, ale dobrze jest :) Jasność umysłu większa nieco nawet bez kawy co mnie dziwi w tak senny, deszczowy dzień. Obiad skromny planuję jednak zjeść, kolacja znowu czarny chleb z wodą. Nic po drodze.
 • @Marek Kajdas
  Jak Polonia - wspólnymi siłami i modlitwą...
 • @Polonia
  Dzięki Tobie poszczę dzisiaj, albo "przez Ciebie" :) żeby na wesoło kwestię ująć. Nie jest mi jednak dzisiaj do śmiechu.

  "Ofiaruj post i wyrzeczenia

  Kazanie 42 św. Piotra Chryzologa, biskupa

  Post wyjedna to, o co prosi modlitwa, a miłosierdzie to otrzyma

  Istnieją trzy rzeczy, bracia, na których stoi wiara, wspiera się pobożność i trwa cnota. Są to: modlitwa, post i uczynki miłosierdzia. To, o co kołata modlitwa, zjednywa post, a osiąga miłosierdzie. Modlitwa, uczynki miłosierdzia i post – te trzy rzeczy stanowią jedno i dają sobie wzajemnie życie.

  Duszą bowiem modlitwy jest post, a życiem postu miłosierdzie. Niech ich nikt nie rozłącza, gdyż nie znają podziału. Jeśli ktoś ma tylko jedno z nich lub nie posiada wszystkich razem, ten nic nie ma. Kto się więc modli, niech pości, a kto pości, niech spełnia uczynki miłosierdzia, niech wysłucha proszącego, który chce być słyszany. W ten sposób otwiera dla siebie uszy Boga, który nigdy się nie zamyka na głos błagającego.

  Niech rozumie post ten, kto pości. Niech dostrzega głodnego ten, kto pragnie, aby Bóg widział, że on też łaknie. Miłosierdzie okazuje ten, co sam spodziewa się miłosierdzia. Kto szuka życzliwości, niech ją sam praktykuje. Każdy, kto pragnie otrzymywać, niech sam daje. Bezwstydnym niegodziwcem jest ten, który innym odmawia tego, o co sam prosi dla siebie.

  Człowieku, niechże miłosierdzie będzie twoją naturą! Wtedy i ty dostąpisz miłosierdzia tak, jak tego pragniesz, ile tylko pragniesz i tak szybko, jak tylko pragniesz. Bądźże w taki sam sposób miłosierny dla innych.

  A więc modlitwa, uczynki miłosierdzia i post niech będą naszą jedyną obroną u Boga, jedynym wstawiennictwem, jedną trójpostaciową modlitwą.

  To, co stracimy przez wykroczenia, starajmy się odzyskać postem, w którym składajmy w ofierze nasze dusze, ponieważ nic godniejszego Bogu ofiarować nie możemy, jak to potwierdza prorok, gdy mówi: „Ofiarą dla Boga jest duch skruszony. Sercem skruszonym i uniżonym Bóg nie wzgardzi”.

  Człowiecze, złóż Bogu w ofierze swoją duszę i ofiaruj dar postu, aby był czystą żertwą i żywą ofiarą, która i tobie pozostaje, i Bogu jest oddana. Jeżeliby ktoś odmówił Panu tego daru, nie będzie usprawiedliwiony, ponieważ nikt nie może nie posiadać siebie jako daru do ofiarowania.

  Żeby jednak modlitwa i post zostały przyjęte, muszą się do nich przyłączyć uczynki miłosierdzia. Post nie zaowocuje, jeżeli nie będzie użyźniony miłosierdziem. Posucha miłosierdzia powoduje uschnięcie postu. Czym dla ziemi jest deszcz, tym miłosierdzie dla postu. Chociaż bowiem post kształci serce, oczyszcza ciało, wykorzenia grzechy, zasiewa cnoty, to jednak gdy zabraknie orzeźwiających wód miłosierdzia, poszczący nie zbierze żadnych owoców.

  Ty, który pościsz, pamiętaj, że gdy pości miłosierdzie, pości i twoja rola; jeżeli natomiast jesteś hojny w uczynkach miłosierdzia, twój spichlerz będzie obfitował. A zatem, człowieku, bacz, byś nie gubił oszczędzając, lecz zbieraj rozdzielając. Dając ubogiemu, daj samemu sobie, ponieważ czego nie zostawisz drugiemu, tego i sam nie będziesz miał."

  http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/2011/08/ofiaruj-post-i-wyrzeczenia/
 • UBRUDŻ SWOJ KCIUK ! (dowolnie !!!)
  UBRUDŻ SWOJ KCIUK ! (dowolnie !!!)
  ODCIŚNIJ NA ROGU KARTY WYBORCZEJ ! PRZERWIJ W POŁOWIE TEN ZNAK. ZACHOWAJ ODERWANY SKRAWEK.


  1. Odciśnij cały KCIUK na narożniku Karty Wyborczej
  (oraz, jak chcesz - obok postawionego znaczka wyboru "x"- ale już część swojego odcisku kciuka).


  1. Napisz przy odcisku nazwisko na które głosowałaś(eś) i Nr komisji.
  (zaczynając od rogu karty !)

  2. Oderwij-oddziel, część tego narożnika, tak aby zachować ją sobie (w połowie ale całym numerem komisji). Tą część zachowaj !!!  3. Szybko (i tylko raz !) zawiadom tego na którego głosowałeś. Niech zliczy Twój głos.
  Nie zaniedbaj !!! Nie musisz podawać swoich danych. Czekaj na komunikaty wbranych posłów.


  ____________________________________________

  Forma powiadomień dowolna, telefon, osobiście, pewny Ci pośrednik etc. Nadal, zatrzymaj urwaną część narożnika - nikomu jej nie przekazuj - czekaj.
  Masz nie do zafałszowania dowód, na własny wybór!
  Masz relikwię ! Masz tajne wybory a jednocześnie można odnaleźć Twój głos. Nie obawiaj się identyfikacji - bez zestawienia obu części jest niemożliwa ! Nikt nie może Cię zastraszyć szantażować itp.

  Zliczone głosy (przez wybranych posłów ) mają niezbite potwierdzenie (do czasu komisyjnego zniszczenia kart), masz je "przy sobie". Tylko chciej się ruszyć i powiadomić o własnym wyborze. Zrobisz to będąc odpowiedzialnym OBYWATELEM. Bądź czujny. Bądź w kontakcie z wybranym posłem,

  System niejest niczym nowym, zawiera proste elementy - sprawdzone powszechnie i znane. Prze-analizuj - nieznajdziesz prostszego i skuteczniejszego systemu, bardziej niezawodnego, bardziej dającego możliwość weryfikacji. A zliczanie wyników (weryfikacja wyników) dokonane będzie "nogami wyborców" - potrzebni tylko odbiorcy informacji.

  Oczywiście każdy inny sposób można stosować dodatkowo.

  ________________________________________________

  Rozpropaguje ! TO niejest agitacja wyborcza ( może trwać i w "ciszy wyborczej też) Dotyczy tylko, godnego sposobu oddania głosu, otrzymania potwierdzenia nie-do-zafałszowania, umożliwia też powtórną weryfikację wyników !!!

  Powodzenia Polacy.
  NE-owcy - pokażcie kim naprawdę jesteście.

  Panie Marku - proszę to wkleić u circ (mam tam bana - zresztą na zamówienie, zobaczymy jaką mamy "siostrę") ;)
 • @Polonia
  Na oczyszczenie trzeba raczej dłuższych postów z przygotowaniem duchowym. Teraz raczej takie akcje są sygnalizowaniem sposobów powrotu do tradycyjnej religijności Katolickiego Narodu Polskiego. Więcej da modlitwa, Msze Święte za Ojczyznę, to może być skuteczne skoro pomogło Węgrom. Oni pościli? To że każdy ma jakiegoś diabła na karku to oczywiste, ale trzeba go zrzucać całe życie...

  http://senatszeremietiew.pl

  Szeremietiewa wsparła Prawica Rzeczypospolitej, Jego szanse rosną w okręgu 54. Gdyby jeszcze odpuścił kandydat Nowej Prawicy... ech.
 • @dbx2011
  Choćby leżąc w kawałkach w czerwonych od krwi Polaków... smoleńskich błotach być może po zamordowaniu w całkiem innych okolicznościach i nie leży tam Komorowski, Palikot, Kwaśniewski, Tusk, ale elita patriotów, elita PiS, mieli spocząć obaj Kaczyńscy. Nie wiem czy sama Rosja to zrobiła z naszymi zdrajcami czy nie, ale nie wydaje mi się, za duża akcja. I teraz tak, co to zmieniło? Ano wymiana prezydentów, zmiana polityki i nagle zaczynamy poprzez działania PO-PSL w istocie wspierać wizję EuroRosji z Niemcami w ważnej roli, toż to twór z znany z "1984" Orwella. To jest new world order i PiS chce to zatrzymać, acz musi korzystać z poparcia USA, a to prawdziwy demon nwo. Nie jest łatwo, tego zresztą nie twierdzę. To jest balansowanie i lepiej nie zapalajmy świata, bo ostatnio źle się to skończyło dla Polski. Stąd i umiarkowanie PiS, wrażenie płynięcia z prądem przy lekkim tylko hamowaniu.

  Sprawdź, czy posłowie z Twojego okręgu głosowali zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego i zobacz listę kandydatów w wyborach 2011.
  http://latarnik.info/?k=6&r=sejm
  Katolicki Latarnik Wyborczy

  Różni się PiS od PO, Palikota, SLD?

  Poza tym chodziło mi o partie establishmentu, jeżeli jakaś radykalna siła wygrałaby wybory, to mamy przerąbane z zagranicy jak kiedyś Austria, takie są układy, trzeba ostrożności siedząc po uszy w bagnie, jeden opaczny ruch i TONIEMY. PiS skręcił w stronę Kościoła Rzymskokatolickiego znacznie śmielej niż PiS ery 2001, czy 2005. To też oznaka nasilania walki z masonerią. Powoli programem PiS staje się KNS. Tak ma być, dobra droga, doskonały trend.
 • BARDZO WAŻNE!!!!
  SPOSÓB na UNIEMOZLIWIENIE fałszerstwa metodą dostawienia krzyżyka - wystarczy wziąć ze sobą kawałek świeczki i przejechać po pozostałych czystych okienkach! (a właściwie - po pozostałych listach!!) Cudownie proste, a przez to genialne!!!

  Namawiam Państwa, aby zamieszczać tę informację gdzie tylko można.
  Kodeks wyborczy nic przecież o bezbarwnym sladzie stearyny nie pisze i głos MUSI być ważny.

  **************************
  Podałam tę informację w kilku miejscach - nie budzi większego zainteresowania, czego nie rozumiem. Dlaczego ludzie nie są zainteresowani prostym, skutecznym, bezkosztowym sposobem zabezpieczenia się przed fałszerstwem?
  Czy jest to za mało DOSTOJNA metoda zapobiegania przekrętom?
 • @anarche
  Ludzie nie chcą obciachu nawet przed samym sobą, członkiem rodziny, znajomym z kim idą na wybory. Nie wszędzie jest zapewniona intymność, ludzie boją się że ktoś narobi rabanu np zobaczy świecę, jakieś gmeranie i ryknie - TEN TU FAŁSZUJE! Tego rodzaju mechanizmy psychiki, zastraszenie, wygodnictwo, cyklicznie lekceważenie kwestii fałszowania wyborów. Pomysł zły nie jest, wręcz jeden z najlepszych, bo niektóre pachną unieważnieniem głosu, mogą być zatem prowokacjami, tutaj zagrożenia nie ma.

  Należało o tym pomyśleć o wiele wcześniej, cóż rzec, co ma być to będzie.
 • @Marek Kajdas
  Propaguj. Ślij noty, komentarze i maile za granicę. Jeśli nie 100 % się odważy, to może chociaż 10. Jak zaczną cos majstrować - zostaną ślady. Nie zawsze można podmienić kartę. Po przeliczeniu może się nie zgodzić - i juz ich mamy. :)
 • @anarche
  Skoro nie ma równoległych systemów liczenia głosów, to zmienianie wyników może też następować dalej, tego się nie da sprawdzić, tzn teoretycznie da się wszystko wyliczyć mając dane cząstkowe. Trzeba to policzyć czy się zgadza.
 • @wszyscy
  Niestety "Polacy" głosowali na new world order także w mojej parafii, w moim obwodzie, niestety PO wygrało choć minimalnie nad PiS. Niestety. Ludzie się skurwili wszędzie, także znajomi, sąsiedzi, część rodziny. Przykre zjawisko, kiedyś może niektórzy będą mieli kaca z tego powodu, ale jakie to pocieszenie ma być dla nas teraz? Jak żyć wśród ludzi, którzy nie chcą Polski po części w pełni świadomie, po części ze swojego kretynizmu, zaprogramowania, ograniczeń percepcji?

  Przecież na PO itp swołocz głosowały elity wiejskie, a nie jakieś babki wiejskie po kilku klasach podstawówki. Słowem większość ludzi z wyższym wykształceniem, zapewne nawet ze średnim... była przeciw PiS, przeciw polskości, przeciw Polsce, przeciw katolicyzmowi nawet tego nie rozumiejąc. Po co więc poszli do wyborów? A dlaczego nie poszli ci co powinni? Wyborcy niepisowcy paradoksalnie zamiast zostać w domach, to poszli do wyborów okazjonalnie i zagłosowali PRZECIW PIS.

  CHEMTRAILS zadziałał? A kto to wie? Może.

  Pisałem o tym.

  http://marekkajdas.nowyekran.pl/post/28212,chemtrails-28-wrzesnia-nad-malopolska-zachodnia-atak-chemiczny-przed-wyborami

  Temat CHEMTRAILS przyjął się w NE, przyszedł nowy, choć niezbyt katolicki (niestety i za to przepraszam, nieświadomie go zaprosiłem) bloger specjalizujący się także w tej tematyce. Zaprosiłem też jednak bez odzewu słynnego Janusza Zagórskiego. Coś Go zniechęciło mimo pierwszych życzliwych maili, ale mam swoje sposoby, poślę do Niego "wyższe instancje" NE. Będzie u nas w 2012, mogę to w CIEMNO obiecać.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Zag%C3%B3rski

  To jest na poważnie walka z NWO. Metody różne, ale zawsze podstawową walkę jest świadomość, wiedza, informacje. Zawsze to jest kluczowe czy ktoś jest katolikiem, chrześcijaninem, czy nie. Prawda, fakty są zawsze uniwersalne.

  PO jest w 100% stronnictwem NEW WORLD ORDER, zatem na kogo kurwa mać debile, idiotki głosowaliście? Powinno się chyba nadawać tylko mądrzejszym prawa wyborcze, bo inaczej dochodzi do... III RP. Oczywiście wcale nie lepsza od PO jest SLD, PSL, Palikociarnia. To jedna swołocz nwo.

  Czymże jest zatem systemy, magdalenkowy PiS, ostatni Kaczyński? Oto jest pytanie, a niełatwa jest odpowiedź.

  Krew Brata to nie woda, zginęły elity partyjne PiS, wspierające PiS, zatem wierzę w dobre intencje Jarosława Kaczyńskiego. Chętnie będę zatem (w dobrej wierze) z Panem osobiście korespondował, służył radami, opiniami, pomysłami, mogę pośredniczyć w kontakcie z NE , ale proszę bez pośrednictwa swoich agentów... znaczy sorki sekretarzy, nawet wiceprezesów PiS, którym nie ufamy itd. Zna Pan moje nazwisko, adres, więc może Pan kazać żeby korespondencja od Marka Kajdasa szła do Pana wprost bez selekcji, bez cenzury. Proszę kazać tak uczynić, będę numerował listy, nie przepadnie żaden... Nie zatruję Pana, nie będzie zamachu, nie będzie też spamu, umówimy się np na jeden list co tydzień, czy co dwa tygodnie, ale OTWARTY, czyli jednocześnie w sieci, konkretnie w blogu na Nowym Ekranie. To konieczne. Inaczej nie będę w to wchodził, tajnych rad nie ma i tak wszystko jest namierzone, trzeba działać jawnie, publicznie.

  Pasuje Panie Jarosławie Kaczyński? Chyba czytają to analitycy PiS, którzy Panu przedstawią pomysł? Moje rady od lat należą do najlepszych dla PiS, dla Polski, a są ZA DARMO. Przegraliście kolejny raz, bo nie słuchacie blogerów, internautów. Znowu to samo, jakiś Lipiński sprawdzony towarzysz partyjny jest mądrzejszy do kilku milionów wyborców Jarosława. Szkoda gadać. Żenada. Lipiński, Hofman od razu do dymisji, ale także Ziobro, Szydło. Cóż z nich za pożytek? Jak widać nie jestem stronniczy, to ludzi z Małopolski, nawet Pani Beata z mojego okręgu, ba, mojego powiatu.

  Interes Polski, Narodu Polskiego jest ważniejszy od lokalizmu. Posłanka to nie jest samorządowiec.
 • Polecam film (długi) odnośnie CHEMTRAILS
  Dlaczego u nas w Polsce nie ma takich produkcji, przecież są ludzie znający się na tym naprawdę, są wystarczające środki techniczne praktycznie w komórce, ludzie zrzucą się na koszta. Nie ma tego kto spiąć.

  What in the world are they spraying arc.flv

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g8ndEczuOv0#!

  Specjalnie podaję link gdzie nie zadziała odtwarzacz na NE.
 • Precz z NWO
  Poza jednym bardzo dużym błędem PIS jeszcze NIE walczy z new world order. Niestety trzeba głowę posypać popiołem. Powiedzieć przepraszam pomyliłem się. Pomysł utworzenia armii Unii Europejskiej to stawianie na NWO !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej