Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 9548 komentarzy

Klub RUCH NARODOWY na NE

Marek Kajdas - "zlikwidować obozu narodowego nikt nie zdoła: nie jest on wyrazem, ani jakiejś doktryny, ani jakichś partykularnych interesów; wyrasta on z istoty narodu, jest organizacją narodowego ducha i gdy naród żyje, on zginąć nie może"

Chemtrails 28 września nad Małopolską Zachodnią; atak chemiczny przed wyborami?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy w teorii spiskowej CHEMTRAILS jest odrobina prawdy? Chyba tak niestety... To może być akcja nwo i reżimu PO przed wyborami parlamentarnymi w okręgu gdzie wygrywa PiS.

W każdej niemalże, ale niekosmicznej, niesekciarskiej teorii spiskowej jest całkiem sporo prawdy i muszę przyznać patrząc dzisiaj w niebo w południe jestem skłonny uwierzyć w chemtrails; trudno już nawet sceptykom co do historii spiskowych... uwierzyć iż to tylko zwykłe smugi kondensacyjne na bezchmurnym niebie. Teraz po godzinie 15-tej niebo jest znowu czyste w całości, smugi się wreszcie rozeszły równomiernie, delikatna "mgiełka" opada sobie ku ziemi ku nieświadomym tego ludziom... ruch lotniczy ustał poza rejsowymi... ciekawe co? Przypadki same? Rano i do południa lepsze warunki atmosferyczne do takich operacji są, może słońce zbyt szybko wyparowuje podkład kondensacyjny dla właściwego "ładunku". Może to kwestia wiatru, ciśnienia, nie wiem, ale stwierdzam fakty do godzin operacji.  

Niestety nie mam fotografii, filmów (nie mam sprzętu po prostu) na dowód, ale uwierzcie na słowo iż to wyglądało jak chemiczny oprysk całej Kotliny Oświęcimskiej z dalekimi jej okolicami z dużej, oraz bardzo dużej wysokości. Podobnie jak na fotografii ilustracyjnej, ale jeszcze bardziej, więcej szerokich smug rozchodzących się wiele godzin. Może akcja była znacznie szersza i sięgała poza Małopolskę Zachodnią, ale tego to już nie wiem. Co można rozpylać na tydzień przed wyborami parlamentarnymi, przed nadciągającą rewolucją obywateli, uzewnętrznieniem się niezadowolenia, rozruchami, demonstracjami, zrozumieniem położenia Polski, Polaków, osiągnięciem punktu przebudzenia z tego tęczowego snu PO, matrixu III RP, UE, NWO całego? Może gaz rozweselająco-otępiający, czy PO-budzający do właściwej decyzji wyborczej (wcześniej zaprogramowanie mediami jako rodzaj hipnozy, NLP itd) , a gaszący całkiem niezdecydowanych żeby zostali w domu, albo oddali nieważny głos, czy na kanapy bez znaczenia? 
 
Zapewne nie chodzi teraz o inne standardowe cele new world order, acz w modzie coraz większe są projekty rozpylania substancji które mają zapobiec ociepleniu się klimatu. To czy się klimat ociepla czy nie, to odrębna kwestia, zresztą zawsze są jakieś zmiany, taka jest natura natury :) Człowiek wpływa na przyrodę, na Ziemię (np wycinając lasy, zmieniając stosunki wodne, emitując toksyny itd), ale na pewno akurat nie emisją nieszkodliwego, naturalnego co2, to największa brednia, rodzaj ideologii nowego komunizmu=nazizmu ekolosekciarskiego new world order. Brunatno-czerwono-zieloni znowu zagrażają ludzkości. Jeżeli spece w NWO pójdą w tym kierunku, to pora szykować się na solidne anomalia klimatyczne, być może na zimę polarną, zlodowacenie nawet w Polsce, oraz na niesłychanej mocy wichury najpierw, powodzie, susze, bo to akurat nasila się w naszym kraju. Będzie nam zdmuchiwało dachy, domy całe i w końcu większe budynki w miastach. 
 
Smug u mnie było KILKADZIESIĄT jednocześnie, to niebywałe, nigdy czegoś takiego nie widziałem, nie ma tu aż takiego mega-ruchu lotniczego na dużych wysokościach, to nie jest ważny szlak tranzytowy dla linii pasażerskich, poza tym one wtedy lecą na północ, na Warszawę itd, a smugi były dosłownie jak splątany węzeł gordyjski, raczej planowa siatka oprysków. Wojsko na koniec roku budżetowego oszczędza na pewno już na paliwie, na kosztach obsługi samolotów. Trudno uwierzyć że ćwiczą nad gęsto zaludnionym rejonem. Samoloty lecące z samego podgórskiego południa Polski, gdzie zresztą nie ma dużych lotnisk... (czy z zagranicy) z lotami na lotniska w Pyrzowicach i Balicach już są przecież na ścieżce schodzenia, nie mają zatem aż tak wysokiego pułapu, widać je zawsze doskonale. Ich smugi mnie nie dziwią, a miewają je dosyć skromne, szybko się rozchodzą. Znacznie większe są smugi od samolotów wojskowych latających znacznie wyżej i zazwyczaj pod wieczór. Do lotnisk tych w okolicach Katowic i Krakowa ode mnie jest jakieś 30 km, za plecami mam już Beskidy widoczne doskonale. Wojskowe samoloty latają pod zachód słońca. Zatem KTO do cholery narobił tych smug? UFO? :)
 
Można więc zbadać dokładnie które samoloty były rejsowe, które wojskowe, które prywatne, jakie typy, co robiły tam razem wciągu kilku godzin na tym samym kawałku nieba. Smugi nałożyły się na siebie, wyjątkowo skrzyżowane jak zeszyt w kratkę, powstał prawie jednolity oprysk opadający ku ziemi. Operacja zakończyła się gdzieś około 14-tej. Trudno uwierzyć żeby zwykłe smugi konsensacyjne rozpadały się tak wolno całymi GODZINAMI, tak szerokim wałem, coraz szerszym na kilometry całe, to jest JAKAŚ gęsta SUBSTANCJA, ale jaka, z jakim przeznaczeniem? 
 
Chemiczne sterowanie (wpływ, np sterylizacja) ludźmi, ludzkością jest oczywiście faktem, ale dotąd myślałem że raczej innymi metodami, doustnymi, przez krew, przez skórę od przedmiotów, substancji które używamy. A jednak chemtrails też działa i niesłychanie trudno będzie tu przeprowadzić dziennikarskie, blogerskie śledztwo. Trzeba wejść do sejmu i żądać informacji w trybie parlamentarnym, a jeszcze lepiej z odpowiednich komisji. Przeciek w takiej sprawie nie jest zdradą, ale bohaterstwem, koniecznością, za to warto i siedzieć, nawet zginąć!
 
Ktoś sobie eksperymentuje na Narodzie Polskim... i nie może to IM ujść płazem! Liczę że Romuald Szeremietiew wyjaśni te kwestie jako senator prawnymi drogami i swoją wiedzą jako ekspert jednocześnie od podobnych kwestii. Po wyborach. Teraz nie chcę żeby był oskarżany o sprzyjanie teoriom spiskowym, antysystemowym. Głosujcie na Szeremietiewa mieszkańcy okręgu 54. Nie ma lepszego tam kandydata do senatu. Obietnice (gruszki na wierzbach od innych kandydatów) nie są tak ważne jak wiarygodność, dobre intencje, uczciwość. 
 
Przyszło mi do głowy na koniec iż oprysk Małopolski wynika z bardzo dużego poparcia jej mieszkańców dla PiS, zatem chemia ma wpłynąć jednak na zobojętnienie wyborców do 9 października i decyzję o zaniechaniu głosowania. Kusi to właściwie z 60% Polaków, ale i podobną ilość potencjalnych wyborców PiS nawet jako pozornie żelazny elektorat. Ma nas to przybić na 10 dni. Każda chemia działa podobnie na rośliny, na organizmy żywe, są terminy aktywności, szkodliwości, zresztą na ogół znacznie zaniżone, albo całkiem zakłamane co do niektórych środków niektórych korporacji, które powinny być całkowicie zakazane. Wyborcy PO dopiero po 15-tej zjeżdżają do domów, wychodzą na spacery, a pisowcy na dworze (na polu) cały czas. Komu bardziej więc to zaszkodzi? Przy mniejszej frekwencji zyska PO, SLD, PSL, ale i PJN, Palikoty. Nie dajcie się więc ludzie "naturalnemu" (ALBO NIE!!!) poczuciu zmęczenia, zniechęcenia, niewiary w sukces PiS. Oni mogą wygrać, ale muszą iść ludzie głosować, potrzebna frekwencja i 75%, a nie jakieś około 45% średnia. Trzeba brać pełnomocnictwa na starszych i chorych. Trzeba namawiać do głosowania, cóż z tego że wybory będą być może powtórzone, trzeba poćwiczyć wielką mobilizację żeby np zimą nasz FIDES konfederacyjny mógł wygrać i rządzić wraz z PiS w koalicji. 
 
Wygramy z NWO jeżeli się zorganizujemy. Potrzebne są np nasze laboratoria i należałoby stale badać próbki powietrza, żywności, wody itd itp, oraz tzw lekarstwa, szczepionki. Na NE jest kilka tysięcy ludzi, to wystarczająca siła żeby zacząć tworzyć wielką organizację, czy ich grono, bo mamy bardzo różne poglądy. Przykładowo nurt katolicko-narodowy trudno pogodzić z innymi. Cele bywają niektóre podobne, ale tylko niektóre... a katolicyzm to konkret i kompromis nie jest możliwy. 
 
Rozmawiajmy o stowarzyszenia-ruchach internetowo-realnych umocowanych na NE. Zakładać je zapewne może pomóc NE swoimi prawnikami z ŁŁ na czele :) plus narzędzia jakie tu jeszcze będą, a będzie niebawem skromne forum dyskusyjne które m.in ja wywalczyłem, bo nie wiem czy by było bez nalegania kilku osób. Poza tym bywam dostępny na SKYPE, Pluszak już ze mną czasem pogada, popisze online ;) 
 
Kilka organizacji wręcz powinno powstać, choćby katolicko-narodowy Ruch Jana Pawła II na NE. Byłaby to także organizacja walcząca z NWO, ale narzędziami katolickimi. Czy taki ruch może mieć kiedyś swoich naukowców, laboratoria? A czemu nie? Wszystko co zgodne z kanonem może być realizowane w ramach apostolatu świeckich, w tym intensywna działalność polityczna łącznie ze startami wyborczymi. Załóżmy taką organizację. Do niej mam największe przekonanie i jest maksymalnie uniwersalna, będziemy realizować cele pożytku publicznego ze świeckiej ustawy, ale rzecz jasna nie wszystkie i nie w kontekście ustawodawcy. Nie będziemy zabiegać o kościelną osobowość prawną, ale status katolickiej organizacji przydałby się. To ma być bez żadnej ściemy prawdziwy ruch katolicki, ale jakże inny, niepoprawny, kontrastujący z istniejącymi, które na ogół są już owładnięte kadrami, ideami michnikowszczyzny judeochrześcijańsko ekumeniczno-dialogowo-DIABELSKIEJ NWO. Może prezesem honorowym Ruchu Jana Pawła II zostanie sam Ksiądz Małkowski? A może jednak Romuald Szeremietiew na start. Trzeba odwagi, nie wszyscy hierarchowie będą zadowoleni, także ci nasi będą się zastanawiać. Ruch powinien dążyć do zaistnienia w całym kraju, w 10 tys parafii. Najłatwiej będzie tam gdzie powstające stowarzyszenie (czy jego oddział) wesprze parafia, proboszcz, społeczność, rady parafialne. 
 
Do słabo określonego wartościami Ruchu Społecznego PwP mam na razie takie sobie zaufanie skoro to nie jest ruch typowo chrześcijański, a tym bardziej katolicki. Kolejny PiS zwodzący katolików, narodowców na manowce? Przyszły czasy na odważne ruchy katolickie, w pełni polskie, a nie jakieś coś tam z okolic chrześcijaństwa, a właściwie TYLKO z poszanowaniem NIEKTÓRYCH tych wartości i to niekoniecznie nawet. 
 
Kto chce naprawdę walczyć z NWO, to musi zostać katolikiem zacieśniającym swój związek z Bogiem. NWO osiągnie jeszcze dużo więcej, prawie nas zgnoją (jak naziści i komuniści, zaborcy), ale przegrają, to diabelska siła i przegra z Bogiem. Wpływanie na instytucjonalny Kościół Rzymskokatolicki nie zniszczy Go całkiem, to niemożliwe. Wiara jest w nas, nawet brak kapłanów i konsekwencje z tego wynikłe... tego nie zmienią w oczach Boga jak sądzę. Zwykli ludzie ocalą świat, ale z pomocą Boga. Nie wierzę w rychły koniec świata, taki całkowity finał. Zapewne będzie kolejny przełom, kolejna era, ilu ludzi ją zacznie, od czego? Jak bardzo podupadnie nasza cywilizacja? Zatracenie elit technicznych i tej elitarnej wiedzy (to magia dla mas) może nas cofnąć nawet kilka tysięcy lat wstecz. Będziemy odkrywać te same proste wynalazki... Dam przykład. Jaką cywilizację może nam dać ocalałe jakieś plemię Amazonki, czy Afryki żyjące w epoce kamienia dalej i rozszerzające się wokół z braku konkurencji innych ludów? Na szczęście sądzę że ocaleje więcej ludzi z różnych kontynentów, cywilizacji, państw i sporo wiedzy w postaci cyfrowej, a może nawet książek, ale jakże potrzebnych jako opał. Starzy ludzie wspominają jak to po wojnie, czy na wojnie palili starodruki... taka to była ciemnota wiejska rabująca dwory itd. Teraz za to ich wnuk kupiłby sobie samochód choćby używany, a im nie chciało się narąbać drew. Zazwyczaj łacinę uważali za język niemiecki, czyli skoro szwabska kniga to buch w ogień! Inną kwestią było iż techniczne pozycje faktycznie bywały niemieckie sprzed 1918. 
 
Kto uważa katolicyzm za sekciarstwo, ten popełnia największą pomyłkę w życiu wiecznym jeżeli go dostąpi po śmierci. Życie to pasmo nieodwołalnych faktów, ale to nic w porównaniu z przejściem na ciemną stronę mocy. Za to będzie kara której opisać się nie da i nie warto tak sobie tym osładzać życia doczesnego. To już jest oznaka opętania, skutecznego zwodzenia na manowce, nie może sekciarz walczyć z sekciarstwem NWO, bo to jedna rodzina choćby pozory wskazywały na co innego. Nie jestem jeszcze żarliwym katolikiem, ale chciałbym takim się stać. Przejrzałem na oczy, puściło mnie opętanie przejawiające się w takim powolnym usypianiu, libertynizacji życia. To moje marzenie i plan. Nie chciałbym niczym Dmowski dopiero przed śmiercią pojmować podstawowe błędy swojej ideologii narodowej. Bez Boga NIE MA NARODU POLSKIEGO i POLSKI! 
 
Stopniowo nawet język tubylczy stanie się zbędny jeżeli system wyuczy, zmusi do nauki angielskiego 100% młodych kosztem godzin nauki innych przedmiotów miliard razy ważniejszych!!! Nawet W-F jest ważniejszy od nauki języka angielskiego i innych obcych, chyba że chodzi o klasyczną grekę, łacinę. 
 
Zamierzam głosować na PiS. W senacie z pewnym nawet obrzydzeniem co do kandydata, ale co robić... starsi-mądrzejsi zdecydowali, a wyboru ni ma. W sejmie jakiś tam wybór mam, trzech ludzi z mojego powiatu nawet, w tym sama wiceprezeska PiS na którą nie zamierzam głosować, bo przejdzie jak poprzednio głosami z całego okręgu z pięciu powiatów. Pozostają dwaj dość młodzi panowie z miast mojego powiatu i skłaniam się do powiatowego działacza PiS, który zawsze ma rolę naganiania głosów na listę PiS. A niechże wygra wreszcie i służy swojej ziemi lokalnej, całej Polsce. Trudno jest uzyskać mandat posła wyłącznie w oparciu o swoje miasteczko i nawet część powiatu, to o wiele za mało. Trzeba przynajmniej połowę głosów uzyskać w całym okręgu, a to wymaga intensywnej kampanii w terenie, mediach. To uwaga odnosząca się także do kampanii Romualda Szeremietiewa. 
 
I tak od teorii spiskowej chemitrails zawędrowałem do wyborów ;) 
 
 
Fotografia z wiki poniżej. 
 

 

KOMENTARZE

 • Proszę potraktować okienko komentarzy jako forum dyskusyjne przed startem faktycznie forum na NE za jakiś tydzień, dwa...
  Jestem otwarty na każdy temat, bieżący, polityka, armia, wybory itd Oczywiście NWO też, bo temat istnieje naprawdę i jest zagrożeniem dla ludzkości znacznie większym niż w końcu otwarty nazizm Hitlera.

  Chemitrails? Po prostu trzeba to badać. Na 1000 przypadków niech będzie tylko jeden chemiczny... starczy. I przy cofaniu informacji publicznej NIGDY, NICZEGO się nie dowiemy. Tylko przecieki i własne śledztwa, badania. Wystarczy mieć prywatny odrzutowiec i zbadać te smugi, popierać próbki kiedy są zagęszczone jeszcze. Niżej będzie trudno, na ziemi jeszcze trudniej, ale te substancje muszą docierać, po to jest to obmyślane, realizowane.
 • Nad Krakowem to samo wyraxne rozpylanie jakiegoś świństwa!!!
  Widać różnicę, bo obok oprysków widać było też NORMALNE smugi kondensacyjne!
  Ja bym tych sukinsynów ....
 • "Głupiego Jasia" rozpylają by naćpane za frico lemingi zagłosowały na PO...
  Ale żarty na bok - to może być jakaś nowoczesna metoda niszcząca odporność organizmu. Za komuny w ZSRR sadzili topole - bo niby tania, szybko rośnie, robactwo jej nie toczy, a chodziło o rozprzestrzenianie alergii bo jak wiadomo - człowiek chory, cierpiący, nie w głowie mu opór.
  Pozdrawiam.
 • @
  Mazowieckie też usiane od kilkunastu dni.

  Bardziej byłbym za czystym chrześcijaństwem (ponownym i dokładniejszym tłumaczeniu Biblii ...i nie skupianiu się na śmierci i krzyżu a na sposobie życia na wzór Chrystusa.
  Celowo zostało podzielone...a do tego stolica w Rzymie już jest opanowana przez nwo i przez wieki wypaczali podstawy.
  Po to powstał Izrael, Arka już odnaleziona..jeszcze pozostaje odbudować świątynię i zebrać "wiernych".

  Pozdrawiam
 • Panie Marku
  Zgadza się, potwierdzam, do południa i po południu koło 16 nad Krakowem.
  Rozmawiałem na ten temat z przygodnymi osobami. Zero refleksji, twierdzą, że to normalna sytuacja atmosferyczna.

  Pozdrawiam
 • @polipid
  Czołem Polpid.
  Też to widziałeś?! Jakie ?! przepraszam opryski?! nad miastem?! Tego nie mogę zrozumieć.
  Pozdrawiam
 • @contessa
  Przed wyborami zastosowanie chemii nasuwa się SAMO. Ma to wywołać zniechęcenie, apatię, rezygnację z głosowania tych wątpiących trochę już, a ci za PO, SLD, PSL są bardziej zmotywowani i wskazałem iż pora dnia wskazuje na cel w elektorat PiS. Wg mnie PO z bratnimi partiami wygra przy niskiej frekwencji. Wystarczy MIAST dużych nie pryskać po południu, kiedy wyborcy PO są aktywniejsi.

  O topolach nie wiedziałem, ale gdyby tak w każdym ogrodzie rósł sobie barszcz wiadomy, to by dopiero było. Widziałem parę razy to cholerstwo z bliska. Wielkie i paskudne.
 • @Anderson
  Po południu, pod wieczór nie miałem czasu i głowy patrzeć na to, ale znikło u mnie około 14-15-tej. Jak najbardziej były smugi w okolice Krakowa także, tam mogli operować nieco później, sektorami jadą. Naprawdę zwykły ruch pasażerski nie rusza mnie, stale je widzę, zazwyczaj W OGÓLE nie ma za nimi smugi, albo niewielka. Wojskowe i prywatne buszują pod wieczór, raczej wojskowe, to można sprawdzić. Wojsko nie ma kasy od lat i tak sobie latają? To kosztuje masę forsy, każdy lot nawet zardzewiałym MIG-29, czy SU-22 o ile jeszcze latają zabytki. Jakie to samoloty, czy jest to rozpoznane? Przy dobrej pogodzie solidna lorneta, lepiej luneta i da się dokonać identyfikacji, że mi to dzisiaj do głowy nie przyszło, ale mam zresztą za słabą lornetkę.

  Najwięcej u mnie samolotów leci do Balic (Kraków) i z Balic raczej zagranicę, te wznosząc się mogą sobie smużyć trochę. Jednak na podejściu do lotnisk, na zaledwie 30 km przed pasem lądowania? Jaki to może być pułap? 2-3km? Niewiele więcej.

  Największy szok wywołało u mnie błękitne niebo (ale już zamglone od rozpylonych smug) o 15-tej. To jest norma, puste niebo i ledwo widoczne samolociki przeważnie bez smug kondensacyjnych z powodów które podałem. Pasażerskie ich nie robią na ogół na średniej wysokości. Poza tym łatwo by się takie draństwo wydało. Zbyt ryzykowne żeby chemtrails stosowały kursowe samoloty, ale niektóre linie-korporacje mogą być w spisku. Mogą. LOT raczej wykluczam. To zatem działa wojsko, służby i prywaciarze new world order w uproszczeniu swoimi samolocikami odrzutowymi, czy też wynajętymi transportowcami; pasażerski duży też wolno im wynająć, "doposażyć".
 • Panie Marku
  Z całym szacunkiem. Ale chyba nie czytał Pan notki na blogu P. Czarneckiego.
  Ten "rasowy parlamentarzysta" zupełnie otwarcie powiedział na co liczy PiS.
  I bynajmniej nie są to głosy "niezdecydowanych". Stwierdzono tam wyraźnie, że taka jest pragmatyka wyborów. Wygrywają partie będące w opozycji do sprawującej rządy w danej chwili opcji. Stąd brak nawet chęci by przekonać nie przekonanych czy zawiedzionych. Tako rzeczą statystyki, a wiadomo że one są najwiarygodniejsze ;)
  Sprawa następna. Co się stanie, gdy Pana nadzieje związane z PiS zostaną przez to ugrupowanie podeptane i zdruzgotane ? Co wówczas powie Pan komuś kto ewentualnie zaufa Pana argumentacji ? Gdzie się wtedy Pan schowa ?
  Pytam, bo nauczony "akcesją" i "Lesboną" (o innych nie wspominam). Oraz deklaracjami samych polityków tego ugrupowania przed obecymi wyborami (zapowiadającymi kontynuację prowadzonej pro unijnej polityki czyli pogłębianie naszej zależności względem tego nowotworu. A także kontynuację w działaniach na rzecz ochrony interesów USreaela naszym kosztem). Przy jednoczesnym braku koncepcji dla naszej gospodarki. Po prostu nie mogę nie zapytać. Mam uwierzyć kolejny raz że "jakoś tam będzie", nawet nie na "słowo" (bo brak w tym względzie jakichkolwiek wiążących deklaracji) ?
  Proszę wybaczyć, ale nie wierzę. Już nie tym razem.
 • @Marek Kajdas
  Mieszkasz zatem "od zachodu" K., ja opowiadam to co widziałem na południu K. i w centrum. Nie wiem co mogą czego nie mogą i na co ich stać lub nie, wiem, że jedyne czego dzisiaj nie widziałem nad K. to klucz żurawi. O 15- stej było już po porannej akcji i zaczynała się leniwie popołudniowa, wieczorna. Ciekawe, że deszcze, kolejny raz, padają nocą/?/ :) Wiem bo widziałem dzisiaj kolejny raz zroszone lico posła PO na banerze. Puściłbym oko ale jakoś tym razem nie mam ochoty. Wezmę ze sobą jutro aparat, waży trochę, owszem, ale K. w tę ciszę wrześniową...
  Pozdrawiam
 • Na Dolnym Śląsku też latały samoloty, ale....
  Więcej tutaj.
  http://lotniczapolska.pl/Trwa-cwiczenie-ORZEL-11,21494
 • @sylwester
  "
  28 września zostaną wykonane m.in. następujące misje: uderzeniowe (zwalczanie desantów morskich)," Taa, no jasne, zwłaszcza zwalczanie desantów morskich w Małopolsce można ćwiczyć i ćwiczyć, i ćwiczyć do skutku... tyle, że w Małopolsce nie ma morza/ nie mówiąc o Dolnym Śląsku... tam chyba też nie ma żadnej bałtyckiej plaży, chyba, że jest coś o czym nie wiem/. :) to tak na marginesie
  Pozdro
 • @dbx2011
  Wiesz co ale ja dzisiaj rozmawiałem na temat tego nieba chyba z dziesięcioma osobami, nieznajomymi, i wszystkie powiedziały, że to jest zgodne z ich wiedzą. Jednym słowem nikt/żadna nie była zdziwiona smugami. Więc albo ja jestem nienormalny albo oni. :)
  Pozdrawiam
 • @dbx2011
  Owszem celem chemtrails może być i zarażanie grypą, wręcz to idealny sposób na szerzenie "morowego powietrza". Pisałem już o sterylizacji, mogą programować długość życia, służyć korporacjom farmaceutycznym, które sobie kreują "popyt" na ich trucizny. Jutro aptece zostawię ze 300zł, czy te leki leczą? Łagodzą objawy, to idealny sprawa, stały klient dla systemu, a gdyby tak wygenerować miliony innych klientów? A gdyby tak milion ludzi zabolał łeb do wyborów? Czy nie kupią prochów przeciwbólowych? Kupią kolejnego dnia jeżeli nie mają, jeżeli inaczej nie radzą sobie z bólem. Nie dla mnie te leki oczywiście.

  W każdej parafii są cmentarze, raczej tereny masowych pochówków ofiar pandemii różnych epok, albo zbiera się czaszki w kaplicy... Jednak wybory parlamentarne są takim czasem, kiedy rządzący establishment mający niesłychane powiązania z NWO... może niczym tonący... chwycić się ratunku w chemtrail.

  Sieć pełna jest i bzdur, a któż to rzetelnie badał temat, w tym skład chemiczny, zawartość na bakterie, wirusy, grzyby, czynniki promieniotwórcze itd? Kto ma na to środki? Komu system na to pozwoli? Temat zatem nie jest rzetelnie badany, a już na pewno nie w Polsce.

  To nie może być rój "zwykłych" smug kondensacyjnych, bo one szybko by się rozeszły i stworzą zamglenia nieba! Parę samolotów? Bez jaj. Zatem coś jest na rzeczy, ale co. Czy może usiłują wpływać na klimat? Wtedy będą zupełnie inne substancje użyte. Deszcze? W Kotlinie Oświęcimskiej krucho z opadami... DZIENNYMI, dobrze że mamy ziemie dosyć tolerujące długie susze i rosa ranna, wieczorna znaczna przed pogodnymi dniami.

  Wojsko niech ćwiczy... byle to do czego jest, bo jakoś nie zawsze tak jest. Przyszło mi do głowy że jednak akcja chemtrail może być poza wojskiem, tzn dowódcy wiedzą że mają siedzieć cicho, nie drążyć, nie pytać itd (mają rodziny, żony, dzieci, wnuczęta, raty na dom), a korporacyjne, prywatne samolociki sobie latają, latają, smużą. Nikogo to nie interesuje poza zwykłymi ludzikami. Może jakieś zapytania, interpelacje poselskie? A złapać na kłamstwie ministra MON, MSW. Przyda się kiedy będą stawali przed TS.

  Problemem z NWO jest to iż nie jesteśmy zorganizowani żeby z tym walczyć. Blogi, internet nie wystarczy. Za duże też zaszumienie, przekłamanie, wróg nie próżnuje, a sami ludzie pieprzą jak wariaci nawet w dobrej wierze. Trzeba instytutów naukowych, profesorów po naszej stronie, poważnych organizacji i tematu w programach WYBORCZYCH. To obudzi Polaków, zaciekawi. Moc, siłę, pieniądze, kadry ma choćby Kościół Rzymskokatolicki. Mogliby pomóc kadrami, uczelniami gdzie są laboratoria.

  Nie namawiam wszystkich do zebrania się w jednej organizacji, bo by nas w razie czego zbyt łatwo wyłapali, rozpracowali. Kto ma jawnie działać... niech działa :) Wolę jawnie. Służby podsłuchując mnie zanudzą się na śmierć hehehe. Żadnego spiskowania kochani nie uprawiam, zgodnie z prawem sobie żyję, moja chata z kraja pól.
 • @simacs
  Gdyby ktoś napisy po polsku wrzucił... przecież to po niemiecku, a my wszystko fersztejen? Chyba mało kto po niemiecku. Są tam oczywiście różne fotografie, warto dla nich poklikać, długi ten film. Trzeba to koniecznie przetłumaczyć, wygląda względnie wartościowo.
 • @simacs
  Bo są tacy, którzy twierdzą, z całą stanowczością, że przerwa w smudze to oznaka zmiany pułapu.

  Dziękuję.

  Pozdrawiam
 • @Marek Kajdas
  Temat "chemow" to bardzo zozlegla kwestia. PEWNIE DLATEGO ZE TAK NAPRAWDE NIKT NIE WIE JAKI JEST CEL TYCH OPERACJI
  Inicjatywy podjete w celu wyjasnienia tej materii spelzaja na niczym. Nikt w kregach rzadowych na calym swiecie nie wypowiada sie na ten temat a media milcza. Z moich obserwacji wynika ze istnieje pewna korelacja tych operacji z aktywnoscia sloneczna. Po kazdym slonecznym kichnieciu pojawiaja sie smlugi na niebie. Mieszkam na zachodnim brzegu Irlandii tu pogoda zmienia sie co chwile. Przez ostatnich kilka dni codziennie pryskali, dzis by;l piekny sloneczny dzien z naturalnymi, malutkimi oblokami. Ale dzis slonce bylo wyjatkowo potulne. Dwa dni temu bylo inaczej, na sloncu sporo sie dzialo, na irlandzkim niebie tez.
  Tak wygladalo niebo nad moim miastem
  http://www.youtube.com/watch?v=KUftDMRAP-c&feature=channel_video_title
  http://www.youtube.com/watch?v=19sUIzoUq5s&feature=relmfu
  http://www.youtube.com/watch?v=PhKShsHL13A&feature=relmfu
  http://www.youtube.com/watch?v=CzJyPcIPpY8&feature=channel_video_title
  http://www.youtube.com/watch?v=EVpf0Ss-_BA&feature=channel_video_title
 • --chemi coś tam :))
  -jechałam dzisiaj przez Opolszczyznę -niebo było / usiane wiadomymi chmurkami / zatrzymała się na poboczu -by przyglądnąć się / chmurkom które / trajektorię bardzo WYRAZNĄ miały z ZIEMI !! jednoznacznie stwierdzam --b. wiele wystrzelonych / czego -co ??/ było z ziemi !!
 • @oskar20
  Czosnek dobry na wszystko ;) ale faktycznie trzeba stawiać na naturę i szkodzi nam nie tylko chemtrails, to wręcz mały wycinek tego co się dzieje. Nie wolno namawiać ludzi do suplementów witaminowo-mineralnych, przecież do jasnej cholery nie było tego dawniej, a ludzie byli zdrowsi, albo umierali młodo. Słowem bez przesady, nie będziemy też póki co chodzić w maskach, ale lepiej w takie dni jak dzisiaj jednak nie wdychać tego za wiele skoro było widać że "jadą z koksem".

  To wygląda docelowo na depopulację, w Europie miękką, ale czym potraktują Afrykę... tam się będzie działo, dzieje się, przecież umieralność jest niesłychana. Jak wygląda poza tym kwestia bezpieczeństwa narodowego, obrony narodowej w sensie wojskowym wręcz. Skoro nikt nie bada składu tych smug, to mamy RAŻĄCE zaniedbanie, lukę w naszej obronie przeciwchemicznej, przeciwbiologicznej. A gdyby tak pluton rozpylili jakieś sowiety czy inne złe ludki? Całe tony (z głowic po broni, odpady z elektrowni) po całej Polsce? Szlak nas trafi jak stonkę na ziemniakach po oprysku.

  Trzeba to badać. Od tego jest ponoć wojsko, cywilne też służby. Nie posądzam wszystkich o czynny udział w SPISKU, ale o bierność, a to już blisko do zaniechania, czyli czynnego udziału. Trzeba dmuchać i na zimne, cóż zaszkodzi sprawdzić tak podejrzany dzień jak u nas 28 września w Małopolsce Zachodniej? Nie ma próbek porównawczych, a potrzebne są z różnych wysokości i z ziemi.

  Trzeba się zdrowo odżywiać, zdrowy tryb życia i więcej ludzie przeżyje, pomoże im odporność, siła. To zawsze coś da. Nigdy żadna pandemia itd nie położyła całej populacji, zawsze jacyś ludzie przeżywają. Takie mają predyspozycje, albo taka Wola Boga. Inna sprawa jak się zabezpieczają CI CO MAJĄ ŻYĆ W ZDROWIU, CO MAJĄ PANOWAĆ NAD NAMI, CO MAJĄ LICENCJE NA ŻYCIE. Tu też jest dla nas szansa. Odkryć to. Może unikają chodzenia na dworze w określone godziny, dni? Może biorą coś na odporność, może jakieś terapie, wyjazdy zagraniczne żeby się odtruć. Może lepsze jedzenie, naturalne.
 • @dbx2011
  masz lipne lacze skoro sie zawiesza. Temat jest istotny i wymaga dokumentacji - tak nawiasem mowiac stwerdzono ze chemy zawieraja BAR i aluminium - to jest bardzo niezdrowe
 • @simacs
  Przepraszam, nie wiem czy kpisz czy żartujesz, a być może ja jestem idiota/ biorę to pod uwagę/. Ale wporzo. Czyli leci sobie samolot rejsowy i rozpyla fekalia i nie tylko, tak?, jak powiedzmy intercity na torach między Tarnowem a Brzeskiem?
  / ja specjalnie jestem upierdliwy, żebyśmy to sprecyzowali/

  Czyli, twierdzisz, że rejsowe rozpylają jakieś /przepraszam/ gówno, tak?
  Przepraszam ale tyle rejsowych "na krzyż" dzisiaj nad Krakowem?! No sorry dzieci, ale Balice to nie Madryt czy Heathrow /.../ :/ Więc to nie mogły być rejsowe. po prostu. takiego ruchu na niebie nie widziałem dotąd a niestety patrzę w niebo dość często. /Więc pewnie jestem idiotą./
  Pozdrawiam
 • @dbx2011
  A może to były jakieś manewry wojskowe. Coś tam mówili w telewizonii.
  Faktem że w tym roku w czerwcu nad Warszawą też coś rozpylali.
  Pogoda była przepiękna piąta rano. I zaczęło się.Po godzinie na Warszawę spadła biała pielucha.Ledwo na ziemi było można zobaczyć swój cień. Widać było jak samoloty wypuszczają ten syf.Pozdrawian.
 • @dbx2011
  :)
  powiedziałem przeca żebyś sprecyzował. nie każda groźnie brzmiąca forma jest groźna i naburmuszona :) nie traktuję googla poważnie :)
  Ty też nie obrażaj się nadaremno.
  Pozdrawiam
 • @simacs
  Chętnie bym to sprawdził. No wycieczka na Balice i parę rozmów to pół dnia w plecy :/ /ale nie mówię nie, jak się odrobię to być może nawet pofrunę żeby sprawdzić jak to jest w rzeczywistości z tym rozpylaniem/
  Podro :)
  PS. Jest 08.34 i czyste niebo.
 • @Anderson
  U Pablo napisałam o tych chemsrajsach. Nie będę się powtarzać, bo szkoda klawiatury.
 • @Marek Kajdas
  Koment (ten z 28.09 godz. 17.47.20) lepszy od posta. Ludzie, wybory za pasem, Tuskobus w terenie, gaz chyba ukradziony (choć jeszcze nie wydobyty), w szkołach - burdel, a Wy się dajecie od tych spraw (ważnych, konkretnych, żywotnych podstaw nardowego bytu) odciągać przez zjawiska atmosferyczne! (Tak, wg mnie o to właśnie chodziło twórcom wiary w chemtrails.)
 • @Marek Kajdas
  Smugi moga powstawać na różnych wysokościach. Mogą powstać, albo nie - to zależy od czystości powietrza.
 • @simacs
  W rozowie face to face ujęłabym to słowami "nie piernicz". W druku to źle wychodzi, przetoż postaram się wytłuamczyć.
  "Przecież ludzie, którzy nami rządzą mają dobre zamiary" - Takich pierdół nigdzie nie mówiłam. Jedną z zasad dyskusji jest niewpieranie rozmówcy czegoś, czego ten nie powiedział.
  Zajmujecie się chemtrajsami (IMHO to "wrzutka" majaca za zadanie odciągnąć uwagę społeczeństwa do spraw fundalmentalnych i egzystnecjalnych) a nie pomyślicie o tym, co w sposób znacznie tańszy, bardziej powszechny i skuteczniejszy faktycznie Was zatruwa. Ot, choćby fluor w paście. Przykładów jest więcej. Są substancje bezkarnie wprowadzane do obrotu, powszechne a szkodliwe. I nic. I cisza. I się internauci rajcują chmurkami na niebie. Przetoż o ignorancji gadałeś IMHO do lustra. Reszty mych doświadczeń z chmurami nie wydoisz ze mnie na forum.
 • @bez kropki
  Dziękuję Tobie, dzięki wszystkim za komentarze, filmy wklejone (choć zamulają otwieranie się wątku) i mam dobra nowinę. Będzie na Nowym Ekranie niebawem forum dyskusyjne i tam się wszyscy spotkamy, w końcu wywalczymy odpowiedni folder raczej nie CHEMTRAILS, ale powiedzmy NWO. Kwestie jak pisze fluoru w pastach, wodzie itd substancji niewątpliwie szkodliwych nikt nie zostawia, to część ogólnych trendów nwo. Z samolotów można to zrobić właściwie bezkarnie długofalowo, a godzinie W... walną czymś mocniejszym i nakryjemy się kopytami, albo przyjdzie pomóc na dzieci, czy starszych. Zresztą specyfiką hiszpanki był dość dziwny dobór ofiar, może paść i na facetów, młodzież zdrową jak byki.

  Piszesz o paście, ale nie każda ma fluor, a co pijemy, co jemy, co wchłaniamy z całej tej elektroniki, z komórek, z komputerów, wszystko bezprzewodowe czego nie jestem zwolennikiem. Żadnych fal! Minimalizować to chociaż w swoim mieszkaniu, domu, koło łóżka, w pracy. Zajmiemy się tym w ramach walki z NWO i promocji zdrowego, katolicko-narodowego stylu życia, czy nie wszystkim spasuje, ale przecież łączą nas niektóre kwestie, w nich chociaż współpracujmy.

  Wkurza mnie kiedy ktoś walczący z nwo atakuje jednocześnie najbardziej PiS. Oni nie są wrogiem, są jak Piłsudski usiłujący grać z lewą stroną i masonerią, żydowstwem w swoją grę o Polskę w swojej wersji stopniowo zresztą urealnianej. Na krótką metę to zdaje egzamin. Dla Kaczyńskich i PiS kresem ich sanacji jest 2007 rok, a właściwie dopiero 10 kwiecień 2010. Tera je wojna... już.

  http://www.youtube.com/watch?v=txTBrO_GIdk

  http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Gunderson

  On się myli, to nie mogą być tylko tajemnicze, nieoznaczone samoloty wojska, służb. Jest ich bardzo dużo, zatem faktycznie albo więcej wojskowych, niektóre rejsowe i podejrzewam resztę prywatnych odrzutowców, korporacyjnych, wynajętych. Brak kontroli nad tym całkowity. Takie natężenie lotów powoduje nawet pytanie o szkodliwość zwykłych spalin lotniczych bez domieszek, przecież to opada na nas, na uprawne rośliny, na moje jabłka, grusze, jarzyny, na trawę którą za chwilę dam królikom, które kiedyś zjem... a to dobre mięso.

  Smugi kondensacyjnej wg mnie w południe, wczesne ciepłe popołudnie nie da się uzyskać w rejsowym samolocie schodzącym do lotniska... na 30 km przed pasem, może nawet mniej niż 30 km. Leci już za wolno, za nisko, powietrze jest ogrzane słońcem, to wg mnie NIEMOŻLIWE. Nie jestem jednak ekspertem.
 • @bez kropki
  No tak, przywróciła mnie Pani do pionu. Właśnie idę do szkoły.
  Mam nadzieję, że nie zderzę się z Tuskobusem... choć to kuszące ;)
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Marek Kajdas
  Zanieczyszczenie PEM (polem elektromagnetycznym) to jak dla mnie "jeden diabeł" (czyli wrzucam to do jednego worka) z fluorem, glutaminianem, aspartamem, hormonami w wodzie pitnej itp. - Wmuszane nam na siłę (bo przemysł chce zarobić a nasze zdrowie ma gdzieś, zresztą na chorobie też zarobi i tak się to kręci, nawet bez jakichś szczólnych spisków) powszechne trucizny.
  Co do chemtrails - tak, popieram Twój koment otwierający, że to trzeba pobrać i zbadać. Na wszelki wypadek. Bo aczkolwiek ja osobiście nie dziwię się na widok smugi takiej niby "za nisko, za wolno" i in (wsio zjawiska naturalne), ale ostrożność nie zawadzi. Uważam, że to wszystko socjotechnika i tylko tyle (bo jak chcą nas truć, to mają do tego znacznie tańsze i bardziej "dalekosiężne" sposoby). N.b. brak rozstrzygających badań utwierdza mnie w tym przekonaniu.
  A "czarną wołgę" w postaci oprysków z nieba znam od dawna w postaci Lali-1 i Lali-2:). - Racjolanie i na spokojnie:). Nie opłaciło się;).
  Agrolot zresztą jeszcze do niedawna robił opryski;). Tyle tylko, że nie przy pomocy odrzutowców;).
 • @Anderson
  Biedna szkoła! Bo tuskobus już nie żyje;)))).
 • @Marek Kajdas
  PS.
  "Brak kontroli nad tym całkowity." Nie obrażaj ludzi z tej branży. - U nas niet szympansów;) w tym temacie:). Przynajmniej do niedawna tak było.

  "Takie natężenie lotów powoduje nawet pytanie o szkodliwość zwykłych spalin lotniczych" - No, totyż gadam! - Chemtrajsy-szajsy i lud się pasjonuje chmurkami ZAMIAST zapytać o wpływ realnie istniejących spalin na środowisko. Albo o inne tematy. Np. poziom syntetycznych hormonów żeńskich w rzekach i ich wpływ na środowisko.
 • @Fiatowiec
  Pan ma spore oddziaływanie w sieci jako bloger i styk z mediami drukowanymi także. Proszę temat ruszyć, może jakieś wywiady z ekspertami którzy przynajmniej uważają że sprawę należy rzetelnie badać.... a nie wyśmiewać jako kolejną teorię spiskową. Kiedyś lekceważono spaliny samochodowe, a przecież była benzyna z ołowiem... Wokół dróg miliony Polaków miało swoje ogródki z jarzynami, owocami, w mojej okolicy kapusta... To było trucie ludzi, obecnie doszły opryski, cała ta chemia, gmo dopiero zaczyna swoją jazdę.

  Należy namówić posłów do interpelacji, zapytań w kwestiach nas interesujących od chemtrail. To byłoby mocne. Poza tym ludzie nie mają pojęcia, w tym PiS iż temat CHEMTRAILS może wysadzić PO z siodła i zaprowadzić ich za kratki. Odkryć aferę i mamy ich! Od czego są ich ministrowie, administracja, bulesny p.o. prezydenta? Od czego to cholerne służby, tylko od inwigilacji społeczeństwa, wspierania PO, NWO, obcych agentur, lobbies?

  Trzeba nowych projektów na NE. Może wspólne blogi? Po wyborach pomyślimy jak to zrobić. www.chemtrails.nowyekran.pl i możemy wspólnie go redagować, bądź ktoś będzie wprowadzał nasze teksty, a my będziemy tylko komentować. To zabezpieczy trochę projekt przed wpisami zbyt powiedzmy słabymi. Będzie też forum, a te tematy ściągają czytelników, widzów. Nie przypadkiem dział stworzył i Onet, oczywiście żeby korzystać z ruchu, zainteresowania, oraz dezinformować, odciągać od prawdy jeżeli jakaś teoria spiskowa jest niebezpiecznie jej blisko, bądź ją wyśmiewają.

  http://www.youtube.com/watch?v=6RHvBGjAOiM

  http://www.youtube.com/watch?v=rxszoSIDiFU

  http://www.youtube.com/watch?v=ZLNmjUoQymg

  Niech NE zorganizuje konferencje CHEMTRAILS i kolejne w tematyce NWO. Zyskamy szacunek w sieci. Do tego trzeba mieć jajca jak arbuzy. Poza tym konieczna jest kategoria tematyczna NWO, a przynajmniej podwieszony tag.
 • @Marek Kajdas
  Co do szczegółów nt. Twego pomysłu - nie "chemtrails", nie NWO, tylko wprost i konkretnie np. "czym się trujesz". Chemtrails, to teoria, fluor - już nie. - Rozumiesz, chodzi o to, by ludzie MIELI SIĘ SKĄD dowiedzieć np. o złym wpływie połączenia w jednym preparacie np. paracetamolu i pseudoefedryny. A są takie leki. I one nawet sa niezłe;). Sama je stosuję:), ale OSTROŻNIE. Nie że "boli głowa - weź proszek" i tak na okrągło przez cały rok. Trzeba po prostu wiedzieć pewne rzeczy - że np. pewne leki moga być szkodliwe i stosujemy je odpowiedzialnie. Jak przy okazji wypłynie chemtrails jako teoria do odbadania, to dobrze. Jak wypłynie NWO - to też dobrze. Ale punkt ciężkości powinien być na informowaniu o tym, co JUŻ JEST STWIERDZONE a nie podane do publicznej wiadomości.
 • @w.red
  Możliwe że Czarnecki czytał mój wpis na forum mypis, gdzie też twierdziłem że pod kątem logiki analizy przeszłości, to PiS ma wygrane wybory. Od reguły może być jednak wyjątek i jak wiadomo trzeba zresztą ponad 230 mandatów do samodzielnego rządzenia praktycznie bez ustaw, które bul będzie vetował, a TK z UE przewracał do góry nogami. Jeżeli PiS zgaśnie, to na pewno będą kolejne siły polityczne godne zaufania, być może wreszcie nasza, może ruch PwP? Może moja wizja Ruchu Jana Pawła II.

  Kwestia chemtrails może załatwić cały establishment, ale najbardziej oberwie PO z PSL. Tylko jak im udowodnić właściwie ludobójstwo i skrajny totalitaryzm, bo przecież to bez zgody Suwerena, bez zgody żadnej instytucji. Najbardziej wygląda to na kreowanie zmian klimatycznych, ale to tak na OKO. Zresztą to akurat może być pretekst, alibi, a celem m.in kontrola ludzkości i depopulacja.

  PiS powinien skontaktować się z ludźmi zajmującymi się chemtrails, bo to może naprawdę tuż przed wyborami mocno zaszkodzić PO. Tylko czy nie było tego procederu przed jesienią 2007? Hehehhe
 • @bez kropki
  Stwierdzone jest iż wszystko szkodzi w nadmiarze i sztuczne, chemiczne poczynając od cukru, który można zastąpić miodem, syropami z naturalnych słodkości. Nie ma co poprawiać natury, chyba że chodzi o takie kwestie jak gotowanie ziemniaków, odpowiednie przyrządzanie żywności żeby była zdatna dla człowieka. Przeciwbólowe środki to wręcz cały przemysł i złoty interes, a przy okazji możliwość cichej depopulacji, trucia. Zaczęło się od niewinnej tabletki z krzyżykiem dostępnej w PRL i jeszcze lata po 1989 zdaje się. Była wszędzie, teraz też widzę leki w sklepie spożywczym, w tym wiele rodzajów przeciwbólowych. Wystarczy to popić wódką i może być end efekt.

  Zapewne wszystkie środki przeciwbólowe są szkodliwe, a jeżeli nie, to dadzą już taką otoczkę tabletki, coś do składu co ją "poprawi" że hej. Poza tym diabli wiedzą (dobrze określone!) co tam za obrzędy przy tym czynią. Każde dziecko jest szczepione, wystarczy satanista, szaman przy produkcji, dystrybucji tych szczepionek, jego zaklęcia i mamy podatność na opętanie od kołyski. Kto nam da gwarancję że tak nie jest? Jednak to wyjdzie z biegiem lat jeżeli nie zerwiemy z katolicyzmem praktykowanym. Nergal czaruje nas z TVP, dawniej inni szamani od wody, patrzenia w oczy z miłością i mam na myśli TAKŻE opętanego Tuska!

  Wiem że lubisz się zajmować tymi kwestiami, ale nie neguj czegoś czego nie rozumiesz, o czym wszystkiego siłą rzeczy nie wiesz. Swoistą odmianą wpływania na człowieka są też różnego rodzaju fale i to też globalnie oddziałuje. To mogą być i militarne instalacje, nadawanie. Wystarczy że sobie przypomnę jak reaguję na niskie basy, jak serce palpituje, jaki człowiek czuje niepokój. A to co NIESŁYSZALNE, nieodczuwalne drganiami, hałasem?

  Mnie chodzi o MONITORING I BADANIE zagrożeń, ale też potencjalnych zagrożeń, weryfikację hipotez, tez. Polecam link do konferencji o chemtrails, 9 cześci, słaby dźwięk, ale to ważny krok do przodu. Niech przyjdą na NE. Żadna blogosfera nie uzna ich za swoich, na Salonie24 to zostaną zmiażdżeni, wyśmiani. Na innych zaś jeżeli będą krytykować PiS, to także nie będą mile widziani. Tylko NE może przygarnąć ludzi walczących o prawdę, bo mity stale trzeba weryfikować. Nie można badać próbek powietrza na dużych wysokościach? To badajmy je na ziemi. Kwestia jaki jest dany oprysk, czy ma iść kominem do góry, do stratosfery, czy ma spadać i nas TRUĆ.

  Poza tym na ich miejscu trułbym nocą, a w dzień odstawiał cyrk z malowniczymi (wręcz groteskowo!) smugami dla gawiedzi, a kiedy to lud w końcu skontroluje (w dzień) to się ciemny lud wyśmieje i dalej jazda... nocami po zbójecku. To są cwane układy systemu, nie będzie łatwo, ale jednak jeżeli coś spada, to można to zbadać. Jeżeli nawet coś idzie do stratosfery, to także można to badać. Głupi balon może polecieć na 30km pułap, poza tym prymitywna rakieta meteorologiczna, badawcza.

  Nie można postawić tylko kwestii "czym się trujesz" (wszystkim zresztą), bo jest pytanie KTO I PO CO KREUJE. Musimy to wiedzieć żeby ich zatrzymać. Wtedy świat będzie trochę może lepszy, acz zaczniemy się mnożyć jak króliki, Polaków będzie za tysiąc lat z miliard sztuk ;) Będziemy potrzebowali przestrzeni życiowej. Proponuję kosmos i kolonizację stopniowo coraz bardziej odległych obszarów od naszego układziku. Co się będziemy rozdrabniać. Ziemia w końcu tak solidnie oberwie że będzie mało wesoło. Jeżeli szaleńcy zmieniają klimat, a na to wygląda, to będzie jazda bez trzymanki. Zabawa w Boga? Czyńcie sobie ziemię poddaną, ale do jakiego stopnia? Poza tym to co będzie możliwe za kilka tysięcy lat, to niekoniecznie wyjdzie teraz. Ja wręcz oczekuję ocieplenia klimatu Polski o jakieś pięć, nawet 10 stopni. Marzę o tym. Najwyżej będzie nawadnianie pól, do zrobienia. Istotne żeby jednak zimy były śnieżne i mroźne.
 • @ratujmy się
  Powtarzają się w sieci opinie iż obniża się tym odporność ludzi w oczekiwaniu na OSTATECZNE ROZWIĄZANIE, na sygnał do ataku pandemią zapewne grypy, bo z tym nas oswajają od wielu lat. Ci co mają przeżyć niewątpliwie zostaną jakoś zabezpieczeni, skuteczna szczepionka, inne substancje? A reszta cóż... najpierw jeszcze mafia lekarsko-farmaceutyczna zarobi na trefnych szczepionkach biliony. Już były parę razy takie ćwiczenia. WHO, przecież to ONZ, zatem naprawdę globalny spisek przeciw ludzkości. Te gadziny niczym hitlerowcy (to ich następna generacja) snują wizje kto ma żyć i ile... a kto umrzeć, niekiedy jeszcze w łonie matki. Wparcie dla aborcji, aborcyjnej antykoncepcji rośnie.

  http://www.youtube.com/watch?v=B4XKU2wRemw

  Coraz lepsza muza w podkładach, to dobra strona tych klipów :)

  http://www.youtube.com/watch?v=AbYPH5Wgibg

  Zauważyłem wojnę zwolenników trucia z tymi klimatowcami, a przecież jedno nie wyklucza wcale drugiego. Mafia walcząca teraz otwarcie z co2 jest zdolna do wszystkiego, obozy zagłady to pikuś przy skali tego co robią współcześni naziści. Chcą zabić miliardy ludzi, bądź skrócić życie, zamienić w piekło chorób, dolegliwości. Mamy być jak roboty grzecznie głosujące na PO. Zawsze będzie jakieś PO, SLD, czy odtrutki na chwilę PiS żeby zgasić wolę buntu społecznego.

  http://www.youtube.com/watch?v=weLK5KH9ZGg

  Tu nawet polski lektor (3 części zdaje się).

  http://www.youtube.com/watch?v=YUWyXNnfMcw

  Faktycznie warto zbadać dlaczego padają pszczoły i ptaki całymi stadami tysięcy sztuk. Są bardzo wrażliwe na toksyny i gazy, czy biologiczne paskudztwa. Natomiast co do "działek" domowej konstrukcji, które mają "cudowną moc", to jestem 100% sceptyczny, nawet rozejście smugi nic nie da. Co ma spaść to spadnie, co iść w górę to i tak pofrunie do stratosfery.

  http://www.youtube.com/watch?v=sM7T7AelVDc

  http://www.youtube.com/watch?v=7o65AYfB4d4

  Działka (gdyby toto działało jakoś) byłyby niezłe dla Obrony Terytorialnej podczas wojny, ale normalnie trzeba doprowadzić do ZAPRZESTANIA oprysków, a nie walki takimi cudami, które są raczej mistyfikacją, widać ktoś zarabia nas sprzedaży składników w sieci, może tych kryształów?

  http://www.youtube.com/watch?v=97zjUWptoV4

  Trzeba uważać żeby przedobrzyć, sekty się wzięły za temat, werbują, sekciarstwo kwitnie antykatolickie, różnego rodzaju lewactwo anarchistyczne. Bez przesady, w każdą bzdurę nie uwierzę. Jak może jakieś działko przylepcem, klejem montowane... oczyścić kawał nieba np obszaru 50x50km jaki widzimy wokół przynajmniej? Chyba megatonowe musiałoby być, pobór energii jak ruskie instalacje w setkach megawatów. Trochę ostrożności zalecam, sceptycyzmu zdrowego. Działka itd to raczej mit, robią nas w konia tym ;) Co myślicie? Systemowi przeszkadzały nawet baloniki, a co dopiero takie "przeciwlotnicze" instalacje, zaraz to będzie w Polsce zakazane, surowo karane. Konspiracja i chowanie sprzętu przed okupantem ludowej władzy demokratycznej? Przecież oni dla dobra klasy pracującej miast i wsi to czynią, trują nad dla naszego dobra żebyśmy zdechli przed emeryturą.
 • @Marek Kajdas
  "Wiem że lubisz się zajmować tymi kwestiami"
  NIe, nie lubię. Po prostu czuję przymus;) prostowania błędnych poglądów.

  "nie neguj czegoś czego nie rozumiesz" Właśnie o to chodzi, że rozumiem:) (zjawiska atmosferyczne) i to co rozumiem każe mi mówić, że chemtrails to podpucha. Pies jest pogrzebany gdzie indziej. Chemy to fałszywy trop.


  "o czym wszystkiego siłą rzeczy nie wiesz. (...)A to co NIESŁYSZALNE, nieodczuwalne drganiami, hałasem?" - Pardą! One są mierzalne. Stwierdzone. Ich wpływ - też.

  "Mnie chodzi o MONITORING I BADANIE zagrożeń" - Mnie też. Najpierw o stwierdzenie, czy tam faktycznie coś jest (IMHO nie ma, ale uczciwość każe mi potwierdzić to badaniami) A potem - monitoring.

  A te klałdbustery to pic na wodę. Albo raczej coś więcej - to oznaka kto dał się nabrać na lep chemów:).

  Słusznie też ruszyłeś temat sekt - to by potiwerdzało moją tezę, że chemy to podpucha i socjotechnika:) - coś do odwracania uwagi społeczeństwa i trzymania go w strachu:).

  A odporność nam obniżają inne, TAŃSZE i prostsze działania niż te jakeiś chemy:) - Tym się, urwał, zajmijmy. Konkretem. Resztą (teoriami) możemy sie zająć, jak się uporamy z konkretem. Np. z tym, że cudo-bio-jogurty-coś-tam-coś-tam WCALE nie zawierają żywych bakterii ergo WCALE NIE podnoszą odporności (a wręcz przeciwnie). :) - Czujesz tego bluesa, mam nadzieję.
 • @bez kropki
  Na razie znowu od rana widzę nad Małopolską Zachodnią smugi i chmury całe chemtrails. Chłopcy kolejny dzień ostro jadą. Przesunęli się nad Oświęcim z okolicami, ale tam byli raczej wcześniej od rana, chmury już, mgiełka. Nad moim domem względnie niebiesko, ładnie, pojedyńcze tylko smugi, ale pod górami na południe... nad Andrychowem, Wadowicami aż pod Skawinę hohoho, ale jazda. Ruch jak na Marszałkowskiej, że się nie pozderzają w takimi tłoku. Chyba też duże maszyny, może faktycznie wojsko. Potężne smugi baaardzo wolno zmieniające się w chmury. I później gdybym Ciebie zapytał czy to naturalne chmury, to spojrzysz i powiesz że naturalne haahahah, a JAK WIDZĘ JAK ONE SIĘ TWORZĄ. Taka to natura... chemtrails. Przynajmniej to ciekawe spaliny, bardzo ciekawe zmieszane z lodem jak to w smudze. Badać, badać i jeszcze raz badać. Także co to do jasnej cholery za samoloty!
 • @Marek Kajdas
  A ja widzę cirrusy. N.b. nikt mi dotąd nie umiał wskazać cechy decydującej o tym, że smuga i/lub cirrus to chemsraj. Wszystkie wskazane dotąd są właściwe dla cirrusów/innych chmur. Cóż, każdy widzi to co chce - jeden pecha a drugi ślicznego czarnego kotka;). Bez badań, samym gadaniem tego nie rozstrzygniemy w sposób definitywny. O ile jednak z kotem sprawa jest prosta, o tyle z chemami - gorsza, bo tu już trzeba troszkę siedzieć w meteo:).
  A tak mi się jeszcze przypomniało, jak to się ludzie za komuny pasjonowali ufo i kręgami w zbożu a nie tym, żeśmy mieli na swym terenie głowice atomowe... Tyś mądry chłop. Pogłókuj głębiej...
 • Dzisiaj widzę jakby się chcieli dołączyć do naturalnej podstawy chmur formujących się nad Doliną Skawy, Beskidem Małym i Sołą
  Pisałem o Andrychowie, ale jednak chemtrails sięga dalej w stronę Kęt, Bielska Białej. Chmury ze smug łączą się z naturalnymi. O co im chodzi? O deszczyk z domieszkami? Brzmi prawdopodobnie. A może to zaklinacze deszczu? Byliby tacy dobrzy dla rolników? Od bardzo dawna nie było deszczu, zboża posiane, przydałby się deszcz żeby wzeszły, ale jednak jeszcze kukurydza zaś do zbioru.

  Tych lotów jest zatrzęsienie od wczoraj, a być może od lat... bo kto tam patrzy w niebo, czasu nie ma, a nocami to już Bóg wie co się dzieje, widzę kursowe z okna pokoju jak lecą na Balice w Krakowie migocząc sobie. Kto to lata dzisiaj, smuży i czym latają, czym smużą, tylko "niewinnymi" spalinami? Oprócz cienkich smug jakby z małych maszyn prywatnych (jest kilka typów używanych na terenie Polski) są naprawdę potężne jakby z jakiegoś Herkulesa, albo jeszcze większego. To nie są rejsowe samoloty, będę to bez końca powtarzał bo nowi czytelnicy sądzą że bredzę. Być może to wojsko, tego nie wiem. Prywatni tak sobie latają tam i nazad? Zabawa w berka milionerów i miliarderów, szefów firm, menadżerów? To przecież nie są jakieś śmigłowe avionetki, te latają poniżej kilometra pod kursowymi, a nad motolotniarzami itd których mam blisko też. Oni mogliby próbki kiedyś pobrać, mają też awionetki, śmigłowcami latają.

  Rejsowe przeważnie słysze, to też świadczy o niskiej dosyć wysokości.
 • @bez kropki
  Bez przesady. Mówię że widzę jak na bezchmurnym niebie smugi z samolotów zaczynają tworzyć coraz gęstsze chmury, a Ty mi wcinasz że widzę naturalne procesy :):):) Weź samoloty to zobaczymy czy same chmury powstaną o tej konsystencji. Za młodu pamiętam śliczne, białe, pierzaste baranki, teraz są rzadkością, same takie mgły... Wiem co widzę przecież :) W ten sposób w żywe oczy kłamie nam m.in Tusk z ferajną każdego dnia, całą dobę. Nie ustaną jeżeli nie dostaną kopa w d...

  Coś wymyślimy, to co piszesz aż się prosi o sprawny ruch konsumencki dysponujący jednak narzędziami o jakim się nie śni zwykłemu stowarzyszeniu. Wszelkie badania powinny dawać powtarzalne wyniki, trzeba je weryfikować w wielu ośrodkach, w tym we WŁASNYCH, ale te trzeba najpierw mieć, a my nie mamy nawet ruchu. Pewnie będziemy debatować o jego powstaniu jeszcze z dekadę zanim ruszymy dupy z foteli przed kompami.
 • @Marek Kajdas
  Wczoraj (28.09.2011.) jechałem samochodem do Niepołomic przez Opatów, Stopnicę, Koszyce, Nowe Brzesko.
  Niebo na południe od Wisły było dosłownie "pokratkowane" smugami w regularną kratę.
  Zwróciłem uwagę na jeden z samolotów. W pewnym momencie zaczął wypuszczać smugę "kondensacyjną" która po kilku minutach się "urwała".
  Dalej leciał juz bez smugi.
  Czy tak nagle mogły się zmienić warunki atmosferyczne mające wpływ na tworzenie się smugi kondensacyjnej ?
 • @Ptasznik z Trotylu, MK i simacs
  "Czy tak nagle mogły się zmienić warunki atmosferyczne mające wpływ na tworzenie się smugi kondensacyjnej ?" - tak.

  @MK: Ruch konsumencki - przede wszystkim. W samaliotach duży ruch robi tranzyt:). I to faktycznie są kobyły. Co nie znaczy, że Herkulesy u nas nie bywają;). Raz na kilka lat bywa nawet Mrija:)

  @simacs - "you're talkin' to me?";) Do lustra też nie gadaj. I sam zastosuj swe rady. O poczytaniu. Fachowej literatury przedmiotu. Nie tanich kryminałów sf i tych innych g*wien, które serwuje nam net( jak na razie nic przekonywującego nie spotkałam). Jak skończysz, to dopiero wtedy możemy pogadać.
 • @Marek Kajdas
  „Bez przesady. Mówię że widzę jak na bezchmurnym niebie smugi z samolotów zaczynają tworzyć coraz gęstsze chmury, a Ty mi wcinasz że widzę naturalne procesy :):):)” A to przepraszam za niezrozumienie. Jednakowoż nadal twierdzę, że obserwujesz zjawiska naturalne.
  Nie pomnę a komp mi się wiesza, czy pisałam o Herkulesach i Mrijach tudzież o ruchu tranzytowym. Teraz jednakchciałam zachęcić do poszukania i poczytania książek nt. podstaw pilotażu i dla służb meteo. Możliwie starych. Książek, nie służb;). Najlepiej przedwojennych – takich z obrazkami (żeby było wiadomo o co kaman) a sprzed chemtrajsów. Tamże poczytacie o rodzajach chmur i zjawiskach zachodzących w atmosferze. To wyjaśni prezentowany tu przeze mnie sceptycyzm.
  N.b. do wytrucia Ziemian nie potrzeba tak kosztownych technologii. Wystarczy parę kilo plutonu „wybuchnąć” w stratosferze:) – po co zaraz tak pracochłonnie z tą grypą i barem:)
  Baranki – obserwuję i obserwowałam. Nie postrzegam zmniejszenia częstości ich występowania (powtarzam, że dla pewnych powodów obserwuję niebo kilka razy dziennie, od lat). Może zamiast się kłócić nt. niewidzianych/widzianych (parę dni temu) baranków – może pasjonat chemów zechce robić rzetelne obserwacje meteo? – Rodzaj pokrywy chmur w wybranych momentach dnia w ciągu np. roku? I dłużej?
  Samalioty czy ze sobą zabieramy, czy nie:), to jak ma przyjść taka cirrusowata chmura i po niej reszta zjawisk – to przyjdzie. Tak to przynajmniej obserwowałam (od szczeniaka) i obserwuję nadal.
  Ja niestety nie mam juz dostępu do w/w starych podręczników. A opryski z odrzutowców dla mnie się skończyły z "lalami". No i zdeczka inaczej wyglądały.
  Dla jasności: zjawisko chemów wymaga odbadania (z elementarnej ostrożności), ale nie wolno nam dopuścić by "przykryło" ono inne STWIERDZONE szkodliwe oddziaływania na ludzkość. (Czepiam się jak piajny płota, bo to wbrew pozorom ważne: rozpowszechniliście wieść, że "bio-jogurty" są tak na prawdę martwe i nie ma w nich żywych bakterii? Nie? To może zacznijcie od tego, by ludzie przestali wierzyć reklamom. Szkodliwym w dodatku.)
 • Chemtrails 29 wrzesień 2011
  Dzisiaj, 29 września, o godzinie 13:00 pojawiły się Chemtrails nad powiatem częstochowskim. Kilka samolotów latało przez kilka godzin. Zaczęło się od kilku losowych smóg, potem krzyżyki, tj. idealnie przecinające się 3 smugi znaczące miejsce zrzutu. Między krzyżykami linie równoległe w idealnych odstępach - północ-południe wschód-zachód tworząc siatkę. Trafiłem na ten artykuł, bo chciałem sie przekonać, czy jeszcze ktoś poza mna to widział.
 • @Ptasznik z Trotylu
  Skończył się gościowi ładunek chemii, czy tego "czegoś", to i smugę zerwało, albo zakręcił jakoś, zmienił pułap. Wróci, zatankuje i znowu to samo do końca szychty, do 15-tej około. Jednak nad domem też mnie dzisiaj spryskali jak wczoraj. Ostro jadą. Zrobili zachmurzone niebo z pogody żylety. To akurat jest fakt, chmury powstały z chemtrails. W skali globalnej obniżają ekspozycję słońca na ziemię? Ochładzają... klimat? Raczej DESTABILIZUJĄ.

  http://kawalec.salon24.pl/304748,chemtrails-dla-prokurator-to-cos-jak-ufo

  Olewają nas. Taka skarga na nic, trzeba uderzyć w media i jednocześnie podeprzeć się autorytetami jak prof Romuald Szeremietiew. On musi "coś" o tym wiedzieć, lata kresu AWS-u to przecież już NATO, ich samoloty wcześniej latały jak po swoim. Kto by się tam interesował czy coś rozpylają, przecież to przyjaciele... ale czy Rosjan ktoś sprawdza, ich wykupione linie zagraniczne? Nikt. Mogą nas truć, albo trują (jak sądzimy), a NIKOGO to nie obchodzi. Dalej widzę smugi pod zachód słońca u siebie. Ruch jak w ulu całą dobę nad moją... parafią, a co dopiero musi się dziać nad metropoliami.

  http://tematy.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/chemtrails

  Oni mają forum chemtrails, będziem mieli i my na NE, załatwię to, obiecuję.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Chemtrails-nad-Lublinem-ostrzezenia-wisza-na-slupach,wid,12666844,wiadomosc.html?ticaid=1d1c8

  "Raport parlamentu brytyjskiego (House of Commons) na temat stanu prac nad tzw. 'geoengineering', czyli rozpylaniem substancji chemicznych w atmosferze. Dokument ten zamyka ostatecznie usta wszystkim 'niedowiarkom' poddającym w wątpliwość ten fakt i klasyfikującym go jako "teorie" spiskowe. Krótko mówiąc: dokument potwierdzający tzw. CHEMTRAILS. Tekst oryginalny w języku angielskim."

  http://chomikuj.pl/panswiniak/Chemtrails

  Na oko robi wrażenie, ale niech to poczytają mądrzejsi i biegli w angielskim. Jest to oryginalny, prawdziwy dokument? Jeżeli tak, to koniecznie trzeba całość wiernie przetłumaczyć i to nawet u tłumacza uznawanego przez władze nasze kochane, bo jak się mamy inaczej tym podpierać? Dziwię się że polska "scena" chemtrails nie tłumaczy z marszu najcenniejszych dokumentów, filmów gdzie warto dorabiać ścieżkę lektora bądź napisy.

  Na NE planuję centrum walki z NWO otworzyć. Ciekawe co na to Szanowna Administracja, Szefowie, Prezesi, Szefowie Prezesów i Szef Szefów ;) Rozum mówi że przynajmniej 1/4 z nich MUSI być związana, uzależniona od nwo, będzie więc konflikt interesów? Niekoniecznie. Najpierw zostaniemy potraktowani jako oszołomy wśród oszołomów, wariaci nieszkodliwi kreujący ruch, zatem przydatni w biznesie, promocji NE. Później się obaczy :) Cyk i dział forum zniknie, my bany itd standard. Zniknięcie orwellowskie bez śladu, nawet z google znikniemy w końcu.
 • @mobilus
  Ludzie widzą to, alarmują od lat, ale nigdy nie wiemy czy w tej smudze coś jest czy to atrapa, zmyła, przykrywka, a najczęściej faktycznie PRAWIE zwykła smuga kondensacyjna plus spaliny. To jak strzelanie do ludzi raz ślepakami, raz gumowymi, a wreszcie ostrą amunicją. Na pewno nie każde zjawisko chemtrails jest jednakowo niebezpieczne, ale szokować może aż tak duży krzyżujący się ruch na bardzo dużych wysokościach. Normalnie kosmici jacyś ;) i tyrają na okrągło. Truć nas mogą nocami, zatem to nie tylko TO, to musi być też kwestia klimatyczna, oraz jakiegoś wpływania psychicznego (choćby ubocznie) na ludzi. Bez słońca nie ma życia... ani zdrowia.

  Powoli zaczynają się poważniejsze akcje przeciw chemtrails, warto przypomnieć np to:

  "Wrocław 30 stycznia 2011 roku
  List otwarty do
  Ministra Obrony Narodowej RP

  w sprawie trwałych smug, pozostawianych przez samoloty,
  latające w polskiej przestrzeni powietrznej.

  Szanowny Panie Ministrze!

  Od kilku lat, na naszym niebie obserwujemy, na terenie całej Polski, powstawanie swoistych „sztucznych chmur”. Pojawiają się one w wyniku tego, że wiele samolotów zostawia za sobą smugi, które stopniowo się rozszerzają i rozrzedzają, tworząc na niebie, przez wiele godzin, intensywną zawiesinę, w dużym stopniu zasłaniającą słońce. Czasami, całe obszary nad naszymi miastami, pokryte są tego typu „sztucznymi chmurami”. Skala tego zjawiska jest tak duża, że w zasadzie wielu ludzi uważa, że bez ich wiedzy i jakiegokolwiek umocowania prawnego, dochodzi do modyfikowania pogody. Jak bowiem ocenić działania, zaburzające wygląd naszego nieba, ukształtowany tysiące lat temu? Zjawisko to ma miejsce również w wielu innych krajach świata.

  My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:

  - Co jest powodem zostawiania, przez dużą część latających w naszej przestrzeni powietrznej samolotów śladów, które na wiele godzin zmieniają obraz nieboskłonu?
  - Czy tych oblotów dokonują polskie, czy zagraniczne samoloty?
  - Czy powodem powstawania tych trwałych smug jest jakiś rodzaj paliwa? Jeżeli tak, to jaki jest jego skład i jakie atesty dopuszczają jego używanie?
  - Czy prowadzono badania, na temat wpływu tego rodzaju oparów, utrzymujących się w powietrzu, na stan środowiska naturalnego i zdrowia ludzi?
  - Czy może Pan podać podstawę prawną, do tak dalekiej ingerencji w środowisko naturalne w naszym kraju?

  Jeżeli te ślady i „sztuczne chmury” nie są wynikiem stosowania jakiegoś rodzaju paliwa, to w takim razie czy nie są one efektem spryskiwania naszego nieba jakimś rodzajem środków chemicznych? Jeśli tak, to co to są za środki i czemu ma służyć ta gigantyczna akcja i jaka miałaby być podstawa prawna tego typu działania?"

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/list-otwarty-do-szefa-mon-w-sprawie-chemtrails/208

  Ponad tysiąc podpisanych. Czy taką petycję zlekceważy jesienią senator i minister MON, prof Romuald Szeremietiew? Mam nadzieję że nie... Chcemy znać prawdę, nie upieram się na sztywno przy jakiejś hipotezie, tezie. Inne kraje to inne kraje, a Polska to Polska. Może jednak nas mniej trują... nieco, chociaż na oko widać że bardziej.

  Szanowny Panie Ministrze!

  Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu
 • Wiem że filmy zamuliły otwieranie się wątku, założę może jutro nowy bez filmów
  Jednak nie zamierzam usuwać plików jakie komentatorzy ewentualnie wkleją, nikogo stąd nie wywaliłem, jeżeli tak się stało, to jest to robota kogoś z NE.

  Po pierwsze polecam relację z konferencji, bo jest to bardzo wartościowe.

  Konferencja Chemtrails Wrocław 30.01.2011 ( 2-9) - 9 cześci, dłuuugie

  http://www.youtube.com/watch?v=2fUXsLPeG48&feature=player_embedded#!

  Program
  10.00 – Otwarcie konferencji – Janusz Zagórski i przedstawiciele FNC
  10.05 – Przedstawienie tekstu Listu Otwartego w sprawie „smug chemicznych” do Ministerstwa Obrony Narodowej i Dowódcy Sił Powietrznych
  10.20 – Chemtrails – hipotezy, pytania, wątpliwości. Odbiór zjawiska w świetle dokumentów oficjalnych oraz aktywności instytucji pozarządowych w sieci – dr Krzysztof Kolecki
  11.10 – Intencje a konsekwencje akcji przeciwdziałania zmianom klimatycznym – dr Wojciech Puchalski
  11.40 – Byłem jednym z pierwszych w Polsce, który alarmował, że „zmieniają nam niebo” – Jacek Krawczyk („Hotra”)
  12.00 – Smugi chemiczne – element strategii NWO? – Dionizy Pietroń
  12.20 – Chemtrails – mój monitoring w USA i Polsce – prezentacja Wojciecha Partyki
  12.45 – Zapis wywiadu z Julian Rose z Międzynarodowej Koalicji na rzecz Obrony Wsi (ICPPC)
  13.00 – Komentarz Stanisława Szczepaniaka, chemika, jednego z największych polskich wynalazców (150 patentów)
  13.15 – Główne treści Raportu parlamentu brytyjskiego dotyczącego „inżynierii pogodowej” – Łukasz Bartoszewicz
  13.30 – Związki aluminium i baru a zdrowie człowieka – wypowiedź dr Krystyny Brzeckiej (biolog, toksykolog)
  13.45 – Jak krytykują i dezawuują fakt istnienia chemtrails?
  14.00 – Przerwa obiadowa
  14.30 – Ostatnie lata – Chemiczne chmury nad Wrocławiem. Monitoring – Styczeń 2011 – Polska. WPC – projekt Wakacyjnych Patroli Chemtrails – Janusz Zagórski i Wojciech Pilecki.
  14.50 – Wystąpienie Krzysztofa Rogali
  15.05 – Dorobek konferencji naukowej: Chemtrail International Symposium 28-30 maja 2010 roku w Belgii
  15.20 – Amerykańskiego Kongresmena Dennisa Kucinicha wypowiedzi na temat ochrony przestrzeni kosmicznej i chemtrails
  15.30 – Jak na własną rękę bronić się przed chemtrails? Moje doświadczenia z działkiem orgonowym. Mini reportaż Bolka Kuli o eksperymentach pana Dariusza Stawickiego

  http://januszzagorski.pl/2010/12/07/chemtrails-pierwsza-w-polsce-konferencja/

  Jeszcze cenne pliki zamieszczone na
  http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/FWThumbnails/chemtrails%20report.pdf

  http://www.globalnaswiadomosc.com/FWThumbnails/The_Geoengineering_Option.pdf

  http://www.globalnaswiadomosc.com/FWThumbnails/Geoingineering%20RaschPhilTrans.pdf
 • @simacs
  Niestety są różne dziwne umowy lotnicze, rozbrojeniowe, kontroli zbrojeń, które umożliwiają nawet Rosji latanie nad Polską jak nad jakąś Białorusią. O NATO nawet nie wspominam i Amerykanach. Są umowy na przeloty tranzytowe, wojsko ma swoje prawa...

  Mnie osobiście wkurza zaśmiecanie nieba. Dość że człowiek jest podtruwany od samochodów, dosłownie od wszystkiego, ludzie palą śmieci, to jeszcze te samoloty... a przecież nie tak dawno solidnie nas podtruwał przemysł, teraz znacznie mniej... bo go nie ma, poza tym resztki znacznie unowocześniono. Od domu widzę 160 metrowe kominy pobliskiej fabryki, elektrociepłowni, były czasy że baliśmy np tam awarii instalacji z chlorem. To nie żarty, od fabryki pas łąk.... dolina Wisły.

  Ciągle jestem pod wrażeniem konferencji chemtrails, zdecydowanie mam za małą wiedzę, to cała sfera specjalistycznej tematyki, ale od razu dostrzegłem że trzeba solidnego ruchu żeby się skutecznie kwestią chemtrail zająć. Jest odcięcie od mediów niebywałe, nawet spiskowcy wolą nawijać o jakimś UFO itd, ale smug nie widzą. Nawet ich nie widzą obserwatorzy, pasjonaci samolotów.

  http://www.youtube.com/watch?v=k05pywq60EQ

  Samoloty nie poradzą sobie (nawet nowe kolosy) z komunikacją milionów ludzi po Europie, przyszłość mają szybkie pociągi dojeżdżające do centrów miast od razu, wręcz do stacji metra. Ilość straszliwych katastrof będzie narastać. Samolot z 700 pasażerami? Dwa się zderzą i 1400 zabitych... Po co w to brnąć bez potrzeby na średnich dystansach w Europie?
 • @Polacy
  Jest na tyle ciekawy rezonans po tym tekście, że to zachęca do rozkręcania tematyki new world order. I tak to planowałem.

  http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=16&t=130

  Zacytowano mnie w całości w forum powyższym w dziale
  zyGMO | CHEMTRAILS| HAARP
  http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewforum.php?f=16&sid=c

  Co do HAARP to jeszcze nie mam przekonania, ale nie takie rzeczy śniły się "fizjonomom". Gdybym był wojskowym i politykiem, to kazałbym nad tym pracować. Idealna broń udająca naturę. Boska moc jak w niektórych grach które sobie mgliście przypominam nawet z Amigi jeszcze.

  GMO to widzę jako rolnik bardzo dobrze i stanowczo ostrzegam iż to się źle skończy. Natura chemtrails jak mówiono na konferencji jest WIELORAKA, niewątpliwie to ma także zastraszać, taka demonstracja siły, bezkarności, bezczelności totalnej. Mnie chodzi rzecz jasna o całą tematykę spiskową new world order.

  Przy okazji widać jak kompletny BEZSENS ma takie lokalne forum jak to mimo dobrych chęci w walce z NWO. Jeden człowiek może dużo więcej (mówię o sobie) jeżeli ma odpowiednią wyobraźnię. Powiadam - skupmy się na NE.

  STATYSTYKI
  Liczba postów: 254 • Liczba tematów: 125 • Liczba użytkowników: 94 •
  http://forum.wolnaludzkosc.pl

  Na Nowym Ekranie także będzie podobne forum, acz ujęte zwięźle np w folderze STOP NEW WORLD ORDER. Od razu będzie tam pisał np były minister obrony narodowej prof Romuald Szeremietiew, zapewne wtedy już senator. Rozumiecie naszą siłę, moje wizje? Od razu będziemy NR 1, cała scena stop nwo będzie II ligą za NE. Tematyka spiskowa w końcu dotrze do Polaków. W końcu widzą nienormalny ruch samolotów nad swoimi głowami i nikt nie jest wstanie tego wytłumaczyć racjonalnie.

  http://stopnwopoznan.wordpress.com

  Chciałbym podobnej tematyki na NE, ale z pewnymi ramami. Nie daje zgody na ruchy sekciarskie, satanistyczne, antykatolickie itp. Mam zasady. Przykro mi jeżeli kogoś rozczarowałem, a wiem że masa ludzi walczących z nwo (głównie myślą, najwyżej słowem i to anonimowo - tzn jak im się zdaje anonimowo) nie jest zbyt chrześcijańska delikatnie mówiąc. Niestety nie rozumiecie źródła tej ciemnej siły, albo mylnie upatrujecie jej gdzieś na manowcach. NWO to delegatura piekła po prostu, szatańskie moce. Tyle. To powinno starczyć do nawrócenia niejednego czytelnika.
 • @ Ruch DOSYĆ I JANUSZ ZAGÓRSKI niebawem dzięki mnie w NE
  To nie sztuka zaprosić zaprosić kogoś takiego jak Janusz Zagórski do NE, ale sztuka Go przekonać. Poza tym nie może zginąć artykułami w podziemiach NE, ale to raczej załatwię po kilku tekstach.

  http://www.youtube.com/watch?v=o3ULfbTqsMw

  http://www.youtube.com/watch?v=Eud4fiNfRIs

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Zag%C3%B3rski

  http://januszzagorski.pl

  Janusz... Nowy Ekran może być nowym etapem, ale wybacz - żadnego sekciarstwa, żadnego antykatolicyzmu, antypatriotyzmu, bo są różne nurty i tak na wszelki wypadek... Nazwa DOSYĆ jest dobra dla... anarchistów, ale cóż, to tylko moje zdanie. My tutaj budujemy Nową Polskę. To nie jest tylko sprzeciw, ale KREACJA. Podoba mi się odważna kobieta wypowiadająca się jako rolniczka ekologiczna, to jest właśnie to. Też jestem rolnikiem i też mam kurwa mać dosyć! :)

  Chyba musicie przemyśleć jak walczyć z NWO. Ja wiem np że musi to być ruch katolicki. I co? Nie bo nie? Nie blokuję innym uczestnictwa, ale nie zgadzam się na blokowanie organizowania się katolików. Nie bardzo też mogę uznać tzw równość religii, nie jestem... konstytucją.
 • @bez kropki
  Jak skomentujesz "naturalne" chmury jak poniżej? U mnie nad moim domem było prawie dosłownie TO SAMO ONLINE NA ŻYWO.

  http://www.youtube.com/watch?v=43026Eoxdos

  http://www.youtube.com/watch?v=WcfmWaCjNzE

  Nasze krajowe filmy rzadko są tak sugestywne, acz sam mógłbym stosunkowo niezłe ujęcia nakręcić nad swoim domem, acz nie aż takie. Są filmy gdzie po prostu brak pytań, wszystko jasne. Zmiana klimatu kreowana, to plan minimum tych szaleńców.
 • Polecam nowego blogera na NE, znawcę nwo i oczywiście chemtrails
  http://wspolnasprawa.nowyekran.pl/post/28620,dwuglos-o-chemtrails

  Wpisać do ulubionych, obserwowanych, czytać, komentować, współpracować. Jest TŁUMACZEM, może się zatem przydać w tłumaczeniu raportów źródłowych.
 • Chmury
  Opryski są o dwu co najmniej lat,jak zaczął się kryzys.Fotografuję i mam dużo na to dowodów,ale jak rozmawiam z ludźmi i pokazuję im na niebie współczesne malarstwo pukają się w czoło.Zastanawiające jest nasilenie chorób gardła,płuc ,nagłe zasłabnięcia dzieci w szkole.Myślę,że jest to za cichym pozwoleniem władz i dopóki rządzą będzie cisza.Przecież pracujący w mediach to widzą,nikt z nich nie jest ślepy i głuchy,ale kto ma władzę ma media.Pozdrawiam,obserwujcie niebo po wschodzi słońca,one zawsze latają obok,aby promieniowanie na ziemię było bardziej skuteczne.
 • Można jednak coś zrobić :)
  Polecam bardzo ciekawe tematy na forum www.davidicke.pl

  Chemtrails Dowody
  http://davidicke.pl/forum/chemtrails-dowody-t4810.html

  Temat o chemtrails ponad 2600 wpisów masa wiedzy
  http://davidicke.pl/forum/chemtrails-smugi-chemiczne-t113.html

  I najważniejsze jak sie bronić i co można zrobić samemu
  Dział w którym wypowiadają się praktycy poleca przeczytać cały :)
  http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html

  Dodatkowo polecam kjęsli ktos ma ochotę
  www.radiobc.pl jesłi ktos chiał by prowadzić jakokąwiek audycjie pomagającą w pracy dla naszego dobra zapraszamy ( radio non profit )
  Witamy chętnie wszystkim poza wszelkiego rodzaju sektami.


  Co do Orgonitu , orgonu to bardzo polecam temat rozpoznać samemu
  pierwszym naukowcom zamykano usta teraz zbyt wielu ludzi o tym juz wie :)

  Film z Poznania po ataku z 27/28-09
  http://www.youtube.com/radiobezcenzury?gl=PL&hl=pl

  A tu film co Orgon robi z resztką chemicznej chmury

  http://www.flickr.com/photos/48495188@N03/sets/72157626339706158/

  Przyjazne forum tez zaprasza tu :)
  http://www.forum.radiobc.pl/
 • Ciekawe Linki
  http://aircrap.org/
  http://www.orgoniseafrica.com/

  I na koniec Fantastyczny film polecam na wieczór z rodziną :)
  http://www.youtube.com/playlist?list=PL4E6E7811BC739DA2

  Pozdrawiam
 • @www.radiobc.pl
  Ach te małe fora o nwo, każde środowisko, każdy pasjonat spisków chce mieć swoje, w KAŻDYM mizerny ruch. Trzeba pisać w takich miejscach jak Salon24 i Nowy Ekran, blogować. Będzie i forum na NE, walczę od o to od początku.

  "830 wiadomości w 317 wątkach, wysłana przez 181 użytkowników."

  Jak na rok działania... mało i ciężko będzie się rozkręcić. Lepiej skupić się na portalu i zostawić pod filmami, artykułami możliwość komentowania. Będzie większy ruch, ludziom nie chce się zakładać kont w forach. Fora z nielicznymi wyjątkami umierają, na NE nie będzie źle, bo tu spory ruch, zawsze ktoś wejdzie, skomentuje, coś napisze, wklei.

  http://www.forum.radiobc.pl/index.php/board,47.0.html

  Tu widzę dział o chemtrails :) i jeszcze raz powiadam. Trzeba zatrzymać chemtrails radykalnie całościowo raz na zawsze na całym terenie Polski z pograniczami nawet zagranicznymi, a nie partyzantką ostrzeliwując chmury, smugi z dział choćby i były częściowo skuteczne (w rozbijaniu chmur). Trzeba odzyskać nasze państwo, system. Nie jestem anarchistą, chcę mojej, normalnej Polski jak II RP, gdzie nikt nie opryskiwał Polaków, nie zasłaniał słońca itd
 • Zainteresowanie tematem chemtrails na NE rośnie
  http://zezem2.nowyekran.pl/post/28667,chemitrails-wiedza-dla-idiotow

  Co ciekawe ten bloger z zasady nie komentuje i jedyne komentarze (które zresztą z jakichś powodów znikają, chyba sam je kasuje) popełnił DZISIAJ w temacie chemtrails. To zdumiewający przypadek, napisał z 300 tekstów i wreszcie AKURAT DZISIAJ poczuł przemożny mus skomentowania w temacie... CHEMTRAILS. Po co komentować ewentualne bzdury? Widać coś jest na rzeczy i nie są to takie bzdury jednak...
 • Jeszcze jeden "dowód" na "naturalne" chmury z... odrzutowców
  http://zezem2.nowyekran.pl/post/28675,kawa-z-zezem-chemiczny-slad-na-niebie-czyli-zabojstwo-z-premedytacja

  I wszystko generalnie w odpowiedzi na

  http://wspolnasprawa.nowyekran.pl/post/28620,dwuglos-o-chemtrails

  Wcale nie musi to być "zabójstwo z premedytacją", a pilot gówno może wiedzieć w czym bierze udział. Każą to leci. Jeżeli substancja jest wynikiem modyfikacji silnika, paliwa, jakiegoś składnika, to nawet nie wie w czym rzecz, ale raczej wie patrząc na niebo, czy w "lusterko" za siebie... W Wietnamie też pewnie spuszczali Amerykanie perfumy na śmierdzący Vietcong... i odżywczy nawóz na ich lasy, pola.

  Cele chemtrails są wielorakie począwszy od zastraszania, bo na bezczelnego jadą w biały, słoneczny, bezchmurny (póki nie zaczną latać) dzień. To robi wrażenie. Bezkarność. PÓKI CO, ale w końcu ich dorwiemy, będą może szubienice, bo za takie coś... kara musi być adekwatna. Zawsze są jakieś chore "elity" w państwie utajniające, skrywające swoje działania (jak PO); czy Hitler mówił ze swoimi zakapiorami co planują światu uczynić? A komuniści? Przecież byli od uszczęśliwiania nieszczęśliwej klasy robotniczej.

  Co ugryzło blogera ZeZem? Rozkazy z centrali? ;) żeby przykryć temat w NE? Przy jego płodności w tekstach pewnie to jest realne, ale sam nie da nam rady, ściągnę tu dziesiątki "spiskowców". Google to póki co z FB potężna broń, jeszcze służy I NAM. Póki co. Jeszcze.
 • @Marek Kajdas
  Proszę posłuchać tutaj, gdzie jest mowa od mniej więcej 2/3 części (albo po ściągnięciu na twardy dysk łatwiej znaleźć od 1:17:50) tego zapisu dźwiękowego na temat chmur śmierci.
  Cała audycja jest bardzo interesująca. Odsłania po części nieznane kulisy polskiej rzeczywistości. Warto posłuchać. Polecam.

  http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2011/06/2011.06.02.rn22.mp3
 • @all
  Teoria spiskowa :-))
  Dlaczego Niemcy nastawiali tyle wiatraków.
  odp.
  Bronią się przed Chemitrails?

  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXuzZrjkcXeDwPs4j5J9g4CZWfzwb8kK9EiSVdYBSwX3jfw19i2w
 • @simacs
  Sanepid do 2010 badał chemtrails oczywiście próbki powietrza, wody na ziemi i... odebrano im to na rzecz "ochrony środowiska". Nie muszę nawet zgadywać kiedy, w ciemno twierdzę że po 10 kwietnia 2010. Przypadek?

  Co Sanepid ustalił przez lata badań? Trzeba to ustalić, do tego dotrzeć. To informacja publiczna. Do zrobienia. Będą jakieś trendy, na pewno coś nam to powie, ale tytaniczna praca dla analityków. Dlatego mówię o ruchu, organizacji, jedna osoba to najwyżej napyta sobie kłopotów i to gardłowych. Sanepid likwidują w zasadzie, oczywiście to nwo, korporacje lobbują.
 • @oszołom
  chemtrails jest wszedzie mam znajomych w Angli i w Niemczech u nas prawie tego nie widac w porownaniu z tym co sie dziej w Europie krajach Beneluksu nie wpomne tam to wogole jest jazda. Czemu cisza medialna bo te eksperymenty na niebiue pociagna za soba smierc ludzi liczonaw milionach cos pod tytulem dla dobra ludzkosci kilka milionw musi umrzec od tak bajka masoneri.
 • Ważna akcja przed wyborami!
  UWAGA AKCJA!!! Ostatnia nadzieja na wielką wygraną PiS, na wygraną katolików, patriotów, Polaków...
  http://partenos.nowyekran.pl/post/29139,modlitwa-i-post-w-intencji-niepodleglej-polski-w-piatek-7-pazdziernika
 • chemtrails
  Chemtrails 17 listopada znowu w dużym natężeniu pod zachód słońca nad Małopolską Zachodnią wokół Kotliny Oświęcimskiej. Skutkiem może być potężna mgła jakiej dawno nie widziałem. Przypadek? Może.

  Dziesiątki smug stworzyło sztuczne chmury.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej